Volvo Run Slovakia tento rok odbehnú aj markizáci

Volvo Run Slovakia tento rok odbehnú aj markizáci

V televízii aj Nadácii Markíza pokračujeme v zbieraní odbehnutých kilometrov. Jednou z ďalších výziev, ktorá tím s heslom „Každý kilometer sa počíta pre Nadáciu Markíza“ čaká, je Volvo Run Slovakia-národný štafetový beh Košice – Bratislava, ktorého 7. ročník sa uskutoční v dňoch 7. - 9. júna 2024. Odvážnych bežcov si pod svoje krídla zobral Maroš Molnár so Sebastianom Smoleňákom z Molfitu, ktorí s markizákmi vytvoria spoločný tím, a pokúsia sa čo najlepšie zvládnuť podujatie, ktoré je naozajstnou bežeckou výzvou.

Spojenie Nadácie Markíza a Volvo Run Slovakia tak oproti predchádzajúcemu roku získava nový rozmer, keď okrem finančného daru od organizátora a partnera podujatia PEPCO Slovakia, financie pre Nadáciu Markíza vybehajú aj zamestnanci televízie s pomocou členov tímu z Molfitu. Práve kilometre markizákov sa budú rátať do celkového počtu kilometrov, ktoré na konci roka spočítame a premeníme na eurá, pričom 1km = 1 euro, a pripíšeme na konto Nadácie Markíza v rámci koncoročnej zbierky Deň s Nadáciou Markíza, v ktorej sa opäť budeme venovať podpore témy detského duševného zdravia.

Pre všetkých, ktorí chcú podporiť bežeckú iniciatívu „Každý kilometer sa počíta pre Nadáciu Markíza“, pripravujeme možnosť podporiť nás ľubovoľne, viac informácií čoskoro prinesieme na webe alebo sociálnych sieťach Nadácie Markíza.

Viac informácií o podujatí Volvo Run Slovakia, o registrácii či príprave porozprávali v Teleráne Dušan Tarčák, riaditeľ podujatia Volvo Run Slovakia, aj z Extrémnych premien známy kondičný tréner Maroš Molnár, moderátor a člen bežeckého teamu Tomáš Juríček s Dankou Šinkovou z Nadácie Markíza.