Veľká novinka pre milovníkov behu: Do iniciatívy TV Markíza sa môžete zapojiť aj vy

Veľká novinka pre milovníkov behu: Do iniciatívy TV Markíza sa môžete zapojiť aj vy

Pri svojej obľúbenej činnosti podporíte dobrú vec.

Bežeckú iniciatívu "Každý kilometer sa počíta pre Nadáciu Markíza" odštartovali zamestnanci Markíza-Slovakia, spol. s r.o. spolu s Nadáciou Markíza, v apríli 2024. Princíp iniciatívy spočíva v tom, že sa počas roka budú sčítavať všetky odbehnuté kilometre za každého jedného bežca na vybraných bežeckých podujatiach. Na konci roka, počas už tradičného Dňa s Nadáciou Markíza, kilometre zo všetkých absolvovaných pretekov za zamestnancov televízie zrátame. Výsledný počet km premeníme na eurá, kde 1km = 1 euro a celú sumu pripíšeme na konto Nadácie Markíza. Bežecká komunita s heslom “Každý kilometer sa počíta pre Nadáciu Markíza” má za cieľ podporiť činnosť Nadácie Markíza, šíriť povedomie o potrebe riešenia detského duševného zdravia a v neposlednom rade, prispieť k tejto téme spojením našich síl.

Novinka pre verejnosť

Do tejto sumy budú zarátané aj príspevky bežcov, ktorí dobrovoľne podporia našu iniciatívu jednoducho cez darovací formulár a svoje odbehnuté kilometre ohodnotia ľubovoľnou sumou. Po novom sa totiž do tejto iniciatívy môžete zapojiť aj vy! Vašim ľubovoľným darom za váš bežecký výkon, podporíte iniciatívu, ktorá nás všetkých spája nielen v aktívnom životnom štýle, ale aj v dobrej veci.

"Vaším darom či zdieľaním darovacieho linku pomôžete spolu s nami riešiť problémy detskej duše a podať tak pomocnú ruku deťom či odborníkom, a okrem toho urobíte niečo prospešné aj pre svoje vlastné zdravie. Celý výťažok zo zbierky „Každý kilometer sa počíta pre Nadáciu Markíza“ bude venovaný na konkrétny projekt v oblasti duševného zdravia detí v rámci Dňa s Nadáciou Markíza na konci roka," prezradila projektová manažérka Nadácie Markíza Dana Šinková.

TU nájdete darovací formulár

FOTO:  TV Markíza