Búrlivé víno: 697. a 698. epizóda

Búrlivé víno: 697. a 698. epizóda

Fiala chce od Nikoly počuť pravdu, no ona odmieta hovoriť. Viktor podľa fotiek v jej počítači zistí, že pomstu plánovala roky...

697. epizóda
Lýdia chce modernizovať vinárstvo a nakúpiť nové stroje. Slávo sa ide poradiť za otcom. Ivan je ale zásadne proti, pretože modernizáciou by prišli brigádnici o prácu.

Karol chce, aby Diana išla na ďalšie testy. Ona to však odmieta - svojho syna sa nevzdá, aj keby bol postihnutý!

Peter ukáže bratovi správy, ktoré mu posiela Nikola. Martinovi sa to celé nepozdáva a presviedča Petra, aby išiel za ňou. Pôjde Peter do kaštieľa napriek zákazu, ktorý mu Nikola dala?

Fiala chce od Nikoly počuť pravdu, no ona odmieta hovoriť. Viktor podľa fotiek v jej počítači zistí, že pomstu plánovala roky... Prizná nakoniec Fialovi, prečo prišla do Vínneho?


698. epizóda
Ivan túži kúpiť vinohrad starého priateľa Pepého, no Slávo je proti. Stále sa na otca hnevá za to, že kvôli nemu prišiel o stroje na mechanizáciu. Medzi Ivanom a Slávom dôjde k ostrej výmene názorov.

Peter chce urobiť všetko pre to, aby Dolinskí vinohrad nezískali. Rozhodne sa preto použiť na jeho kúpu posledné rodinné úspory. Martin ale s jeho nápadom nesúhlasí.

Tamara nahovorí Stelu, aby si z Karola vystrelila. Ona na oplátku vyzve Tamaru, aby celý deň tancovala ľuďom za chrbtom a nakrúcala sa pri tom. Prijme Matúš jej výzvu a pridá sa k nej?

Jurko je nešťastný, lebo Martin s Ritou nie sú zosobášení ako ostatné páry. Rita však o svadbe nechce ani počuť!

Sledujte v utorok, 10., októbra, o 5.15 a v stredu, 11. októbra, o 5.05, v televízii Doma!

Nenechajte si ujsť ani návrat kultovej telenovely Rany z lásky s Nataliou Oreiro a Facundom Aranom!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie