Búrlivé víno: 675. a 676. epizóda

Búrlivé víno: 675. a 676. epizóda

Ivan sa nevie zmieriť s tým, že sa Eva tak ľahko vzdáva vinárstva a nebojuje o rodinné dedičstvo. Navrhne jej, že ju bude dočasne zastupovať.

675. epizóda
Eva sa vráti naspäť do vinárstva. Peter s ňou však odmieta pracovať a nechce jej povedať heslo od počítača. Hádku preruší nahnevaná Drahuša, ktorá má pre nich zlú správu.

Tamara nájde v Agátovom háji opitého Matúša. Ten však medzitým vytriezvel a nechce ju ani vidieť. Koho požiada zúfalá Tamara o pomoc?

Fiala je presvedčený, že ho niekto sleduje a hľadá v kaštieli schované kamery. Viktorovi už prasknú nervy!

Ivan sa nevie zmieriť s tým, že sa Eva tak ľahko vzdáva vinárstva a nebojuje o rodinné dedičstvo. Navrhne jej, že ju bude dočasne zastupovať. Ako sa k tomu postaví Peter?


676. epizóda
Zoli pripomenie Eve, že Sabinka nemá zaplatenú tanečnú. Tá vďaka tomu zistí, že má zmrazený účet. Ide za Petrom a žiada vysvetlenie!

Tamara sa nevie odtrhnúť od mobilného telefónu a stále kontroluje Matúša. Diana s Karolom sa na to viac nedokážu pozerať a nastolia Tamare tvrdý režim.

Peter sa v reštaurácii zdôverí Viole, že má vo vinárstve problémy. Pri vedľajšom stole ho začuje Nikola Urbanová a ponúkne mu pomoc.

Diana s Martinom idú za Adelou a povedia jej o úplatku pre Jurkoviča. Adela si zavolá Varíkovú a chce vedieť pravdu!

Sledujte v piatok, 8. septembra, o 5.35 a v pondelok, 11. septembra, o 5.40, v televízii Doma!

Nenechajte si ujsť ani pôvabnú romantickú komédiu Život je raz taký - v nedeľu, 17. septembra, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie