Búrlivé víno: 679. a 680. epizóda

Búrlivé víno: 679. a 680. epizóda

Petra kvôli Jakubovej bitke predvolajú k riaditeľke. Snaží sa celú záležitosť urovnať, ale márne. Jakub dostane ulitimátum - ešte jedna chyba a...

679. epizóda
Laura má obavy, že sa k nim Sonička nasťahuje a ona sa bude musieť vrátiť k Eve. Robo ju ubezpečí, že nič také sa nestane. Sonička má však iné plány.

Petra kvôli Jakubovej bitke predvolajú k riaditeľke. Snaží sa celú záležitosť urovnať, ale márne. Jakub dostane ulitimátum - ešte jedna chyba a vylúčia ho zo školy!

Tamara vynadá sestre, že jej zatajila Matúšov telefonát. Diana sa preto rozhodne ísť za ním a všetko mu vysvetliť. Odpustí Matúš konečne Tamare?

Igor zavolá Petrovi, že majú vo vinárstve problém s vínom. Ten zúri, sám to totiž vyriešiť nezvládne. Oboch čaká náročná noc.


680. epizóda
Slávo chce usporiadať ochutnávku vína pod záštitou primátora. Karolovi sa jeho nápad vôbec nepáči. Čo ho nakoniec presvedčí?

Viktor už nezvláda otcovo správanie, požiada preto o pomoc Nikolu. Tá navrhne, aby sa išli prejsť na čerstvý vzduch. Prechádzka sa však skončí takmer katastrofou.

Jakuba kvôli bitke vylúčia zo školy. Viera navrhne náhradnú školu, no on ju odmieta. Petrovi už začne dochádzať trpezlivosť!

Karol prichystá Diane romantický večer. Ona má však naplánovanú presnú stratégiu počatia a trvá na tom, aby Karol dodržiaval prísne pravidlá.

Sledujte vo štvrtok, 14. septembra, o 5.50 a v piatok, 15. septembra, o 5.50, v televízii Doma!

Nenechajte si ujsť ani pôvabnú romantickú komédiu Život je raz taký - v nedeľu, 17. septembra, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie