• Relácie
  • Cirkus Politikus
  • Š. Harabin o jeho kandidatúre na prezidenta: Za päť dní v kúpeľoch mám vyše 300 podpisov

Š. Harabin o jeho kandidatúre na prezidenta: Za päť dní v kúpeľoch mám vyše 300 podpisov

Š. Harabin o jeho kandidatúre na prezidenta: Za päť dní v kúpeľoch mám vyše 300 podpisov

Kandidatúru na prezidenta Slovenskej republiky minulý rok oznámil aj Štefan Harabin. Pre TV Markíza vo štvrtok (31. 8.) povedal, že ako prvé po nástupe do funkcie by sa zameral na zastavenie procesu rozkladania štátu.

Štefana Harabina sme zastihli v kúpeľoch v Dudinciach, kde už údajne nazbieral niekoľko podpisov. „Zbieram ich pri kontaktoch s ľuďmi. Za päť dní mám vyše 300 podpisov,“ dodáva Harabin.

Jeho motivácia a dôvod, prečo bude kandidovať, sú vraj rovnaké, ako mal aj bývalý prezident Spojených štátov Donald Trump. „Aby preukázal, aké podvody sa stali v minulých voľbách, preto potrebuje vyhrať ďalšie voľby,“ povedal.

Tvrdí, že je v jeho záujme nastoliť spravodlivosť, chrániť záujmy Slovenska a „nie chrániť záujmy zahraničných ambasád."

Vo videu nižšie sa dozviete, na čo ďalšie sa Štefana Harabina opýtal náš kolega:

Súvisiace video

O prehľade najdôležitejších udalostí z politicko-spoločenského diania, o politickej satire a o tom, ako mladí ľudia vnímajú súčasnú politickú situáciu sa dozviete v tretej epizóde videopodcsatu Cirkus Politikus.

Relácia Cirkus Politikus je dostupná vo všetkých obľúbených podcastových aplikáciách, ako je Spotify, Apple Podcasts či Google Podcasts. Nájdete ju aj na youtubovom kanáli Televízie Markíza a jednotlivé epizódy budú mať aj textovú podobu na spravodajskom webe TVNOVINY.sk.

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie