Dve tváre Istanbulu: 5. a 6. epizóda

Dve tváre Istanbulu: 5. a 6. epizóda

Zúfalo nezrelá Ceren je rozhodnutá zblížiť sa s krásnym cudzincom Cenkom za každú cenu – a poistiť si tak vysnívanú budúcnosť!

Agah (Fikret Kuşkan) je so sebou nadmieru spokojný. Vôbec nepochybuje o tom, že Seher (Deniz Uĝur) napokon zlomí a dosiahne všetko, čo chce! Cenka (Mehmet Ozan Dolunay) naštve, keď s ním jeho mama (Mine Tugay) ukážkovo vybabre, akoby bol len jednou z figúrok na jej šachovnici, ktoré môže posúvať, kedykoľvek a kamkoľvek si zmyslí - len aby ho donútila vrátiť sa domov. Hoci Nedim (Berker Güven) ešte stále nerozpráva, Agahovi stačí jediný pohľad do synovcových očí a uvedomí si, že v snahe pomôcť mu prekročil hranicu, ktorú rozhodne prekročiť nemal. Neriman (Ayşen Sezerel) nedokáže trestuhodne naivnej Ceren (Bahar Şahin) ako v delíriu fantazírujúcej o temer až filmovej láske na prvý pohľad s Cenkom, ktorý viac-menej ani nevie, že je na svete, povedať pravdu. A tak je jej až príliš ambiciózna vnučka jediná z Yılmazovcov, kto sa naozaj teší z ich návratu do sídla Karaçayovcov... Vznetlivý Civan (Idris Nebi Taşkan) robí jednu chybu za druhou. Len čo ho prepustia z vyšetrovacej väzby, v hneve odzbrojí jedného z Agahových chlapov a na muža, ktorého viní asi aj z toho, že slnko vychádza na východe a zapadá na západe a nie naopak, namieri zbraň! Ťažko povedať, kto je viac šokovaný z novej nečakanej situácie, keď Nurten (Gamze Demirbilek) všetkých oboznámi s výsledkom dohody medzi Seher a Agahom – či jej alebo jeho rodina...? Şeniz (Mine Tugay) nedokáže skryť rozladenie, keď pochopí, že Cemre (Sera Kutlubey) predstavuje prekvapivo vážnu hrozbu pre jej plány.

Galéria

Aby sa nešťastný Cenk zbavil boľavých spomienok, ktoré mu zaliali srdce i dušu v momente, keď po rokoch znova uvidel bratranca, znova sa ponorí do nočného života plného povrchných lákadiel. Zúfalo nezrelá Ceren je rozhodnutá zblížiť sa s krásnym cudzincom Cenkom, za ktorého sa prišla do Istanbulu vydať, za každú cenu – a poistiť si tak vysnívanú budúcnosť! Čím lepšie Agah spoznáva Cemre, tým viac sa mu akurátna dievčina, v mnohom podobná svojej ráznej mame, pozdáva. Za nevestu by ju bral pokojne aj hneď. Damlu (Simay Barlas) neprehliadnuteľne otravuje, že odteraz bude musieť dennodenne tráviť čas v Civanovej spoločnosti - no ani on z toho nie je dvakrát nadšený!

Ukáže sa, že Cerenino srdce predsa len nie je z kameňa, inak by si nešla oči vyplakať, keď pochopí, že jej stávka na jedinú kartu vyšla navnivoč. Nedim ešte nikdy nebol taký šťastný, ako v spoločnosti láskavej Cemre, vďaka ktorej sa opäť dokáže smiať...

Sledujte v piatok, 17. novembra, o 10.55!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie