Dve tváre Istanbulu: 7. a 8. epizóda

Dve tváre Istanbulu: 7. a 8. epizóda

Şeniz sa pokúsi vyštvať Seher a jej rodinu zo sídla. Medzi štyrmi očami jej ponúkne rovný milión – a keď nepochodí, ponuku zdvojnásobí!

Cemre (Sera Kutlubey) nechápe, prečo sa Cenk (Mehmet Ozan Dolunay) k Nedimovi (Berker Güven) správa tak otrasne, ako keby ani neboli rodina. To, že v bratrancovej spoločnosti zjavne veľmi trpí, si vôbec nevšimne... Urazená Ceren (Bahar Şahin) urobí niečo naozaj, naozaj podlé – a opäť na úkor svojej staršej sestry! Şeniz (Mine Tugay) síce nepoteší, keď svojho nehodného syna prichytí v posteli s novou milenkou, no pri jej fantazírovaní o tom, že už onedlho bude jej nevestou, sa smiechu nezdrží. Ten ju ale rýchlo prejde... Všetci sú v hlbokom šoku, keď domov dorazí rozrušená Damla (Simay Barlas) v zakrvácaných šatách a privezie príšerne dobitého Civana (Idris Nebi Taşkan) v hlbokom bezvedomí. Je na tom veľmi zle, preto ho záchranka okamžite odvezie do nemocnice. Agah (Fikret Kuşkan) po prvý raz pocíti čosi ako hrdosť otca na syna, keď sa vyberie do jedného z najvychytenejších nočných klubov v meste osobne potrestať vinníka a natrafí tam na Cenka, ktorý bol očividne o pár minút rýchlejší. Ceren dostane amok, keď ju Şeniz, arogantná až strach, s neskrývaným potešením zoznámi s jej, ehm... Potenciálnym manželom.

Galéria

Čas plynie ako voda. A tak sa Civan, ktorý akýmsi zázrakom doslova ušiel hrobárovi z lopaty, na veľkú radosť svojich blízkych naveľa-naveľa opäť vráti domov. Ako väčšina skazených a sebeckých ľudí, ktorí si nikdy nepriznajú chybu, aj Ceren všetky svoje negatívne vlastnosti a povahové rysy pripisuje iným – a obzvlášť svojej staršej sestre! Odkedy Agah videl to prekliate video z nočného baru, ktoré mu poslal „anonym“, pri pohľade na Cemre má čo robiť, aby od hnevu neškrípal zubami. Nečudo, že si ju nechá poriadne preklepnúť. Şeniz sa pokúsi vyštvať Seher a jej rodinu zo sídla. Medzi štyrmi očami jej ponúkne rovný milión – a keď nepochodí, ponuku zdvojnásobí!

Odkedy sa oňho stará Cemre, Nedimov stav sa zo dňa na deň zlepšuje doslova míľovými krokmi. Ceren sa zo žiarlivosti pokúsi sestru v Cenkových očiach opäť zhodiť. No nedopadne to celkom tak, ako si predstavovala...

Sledujte v pondelok, 20. novembra, o 10.50!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie