Dve tváre Istanbulu: 9. a 10. epizóda

Dve tváre Istanbulu: 9. a 10. epizóda

Cenk opäť raz prekročí všetky prípustné hranice, aby získal, čo chce zo všetkého najviac. A tentoraz... Chce Cemre.

Cemre (Sera Kutlubey) neujde, že Nedim (Berker Güven), ktorý sa inak počas náročných a bolestivých rehabilitácií veľmi snaží a prekvapivo rýchlo sa zlepšuje, razom stuhne ako kameň, keď sa na nich zrazu objaví Şeniz (Mine Tugay)... Ťažko povedať, čo Damlu (Simay Barlas) rozhodí viac – či to, že si z nej kamarátky uťahujú kvôli Civanovi (Idris Nebi Taşkan), alebo to, že zrejme nie sú ďaleko do pravdy (hoci by to nepriznala ani len sama pred sebou)! Aj keď je to preňho ťažké a zvyčajne to nerobí, hrdý Agah (Fikret Kuşkan) na chvíľu zabudne na svoju hrdosť a ospravedlní sa Seher (Deniz Uĝur). Nezdá sa však, že by ju tým potešil, práve naopak. Ceren (Bahar Şahin) sa k Nedimovi správa neodpustiteľne arogantne a kruto, mysliac si, že ju nik nevidí. Lenže sa, ako to už v živote býva, mýli... Cemre poriadne vyčistí žalúdok pánovi domu, keď sa dozvie, že vďaka nemu zmizla zo sociálnych sietí nahrávka jej spevu. Nie pre svoje vlastné ego, ale kvôli Nedimovi, ktorý ju rád počúva – a pretože dúfa, že s trochou šťastia si raz možno budú môcť zaspievať spolu. Nešťastný Cenk (Mehmet Ozan Dolunay) sa neustále spíja do nemoty, len aby prehlušil hrozné spomienky na to, čo urobil ako chlapec. No výčitky svedomia, rovnako ako pravdu, nedokáže umlčať žiaden alkohol sveta.

Galéria

Civan netuší, že mladý kolega, s ktorým sa len nedávno zoznámil, s ním nehrá fér. Presnejšie, nasadili ho naňho, aby ho dostal do problémov! Ceren sa opäť pokúsi zviesť Cenka, no tentoraz ju rázne, a i trochu znechutene, odbije. Cemre dostane lákavú ponuku, aká sa dostáva raz za život. Nečudo, že neváha ani minútu a nadšene súhlasí... Civan urobí veľkú chybu, keď sa namiesto zdravým rozumom a pudom sebazáchovy riadi svojimi emóciami. Je, žiaľ, len otázkou času, kedy preto tvrdo narazí. Cenk opäť raz prekročí všetky prípustné hranice, aby získal, čo chce zo všetkého najviac. A tentoraz... Chce Cemre. Seher nie je žiadna naivka, ani hlupaňa, a tak jej stačí jediný pohľad na Ceren – a hneď vie, koľká bije!

Diablica Seniz sa znova pokúsi nadrogovať Nedima, no ten už nie je ani zďaleka taký bezbranný, ako bol predtým. Do sídla Karaçayovcov príde polícia – a rozhodne nie na nejakú zdvorilostnú návštevu...

Sledujte v utorok, 21. novembra, o 10.55!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie