Dve tváre Istanbulu: 21. a 22. epizóda

Dve tváre Istanbulu: 21. a 22. epizóda

Potvora Ceren si môže gratulovať – aj jej zásluhou sa už i tak značne naštrbený vzťah medzi Seher a Cemre ešte viac naruší!

Na rozdiel od Seher (Deniz Uĝur), ktorá očividne okamžite uverila rozprávke o tajnej láske medzi Cemre (Sera Kutlubey) a Cenkom (Mehmet Ozan Dolunay), Agah (Fikret Kuşkan) nemá na očiach klapky. Je mu jasné, že ide o niečo úplne iné – a je odhodlaný dozvedieť sa pravdu stoj, čo stoj! Keď Seniz (Mine Tugay) privedie domov Ceren (Bahar Şahin) napoly v bezvedomí, Neriman (Ayşen Sezerel) má panický strach, že došlo na jej slová – že tá červenovlasá beštia sa zrejme zbavila neželaného vnúčaťa, alebo sa o to určite aspoň pokúsila. Keď sa ráno Ceren preberie, začne hystericky plakať a v hlbokom šoku donekonečna opakuje, že zabili jej dieťa! A tak ju Neriman, kvôli nej, ale i kvôli sebe, okamžite vezme do nemocnice, na ďalšie vyšetrenie – s naozaj prekvapivým výsledkom... Seniz očividne rozohrala ďalšiu svoju špinavú hru. Keď Agah dostane v čiernej obálke znepokojivú správu s krvavým odtlačkom a akýmsi kryptickým dátumom, ukáže sa, že mu mesiac čo mesiac chodia rovnaké už celé roky! Cenk je rozhodnutý urobiť všetko pre to, aby ľudia – a obzvlášť jeho otec – uverili, že sú s Cemre do seba zamilovaní až po uši... Možno je to niečo v Senizinom hlase, možno len jej tón, a možno skrátka Cemre jej vrodená intuícia varuje, že s Nedimovými (Berker Güven) liekmi zrejme nie je niečo v poriadku. Kiežby jej napadlo, že niečo zrejme nie je „s kostolným poriadkom“ ani s jeho ošetrujúcim lekárom... Ceren sa opäť až príliš ľahko nechá oklamať svojou „svokričkou“.

Galéria

Cemre sa pokúsi primäť Cenka, aby v Nedimovej blízkosti viac neuhýbal pohľadom a namiesto svojho bratranca a kamaráta v ňom nevidel len svoju vinu. No na to Cenk ešte nie je pripravený. Potvora Ceren si môže gratulovať – aj jej zásluhou sa už i tak značne naštrbený vzťah medzi Seher a Cemre ešte viac naruší! Keď sa Seniz znova pokúsi ublížiť Nedimovi, dočká sa riadneho prekvapenia... Pre nezasvätených sa situácia možno zdá byť absolútne jasná, no Cenk a Cemre majú svoje vlastné dôvody na oprávnené pochybnosti... A ktovie, možno konečne i rukolapný dôkaz!

Aj keď niekedy sú veci presne také, aké sa zdajú byť, občas... Vlastne dosť často... Zdanie klame. A to platí nielen pre Cenkove činy, ale i pre Cerenine, hoci ich dôvody a úmysly sú diametrálne odlišné.

Sledujte v stredu, 29. novembra, o 10.55!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie