Dve tváre Istanbulu: 23. a 24. epizóda

Dve tváre Istanbulu: 23. a 24. epizóda

Keď Ceren konečne pochopí, čo pre ňu diabolská pani domu naplánovala, je príliš neskoro – a nablízku nik, kto by ju zachránil...

Seniz (Mine Tugay) si s neskrývaným potešením užíva odporné divadielko, určené špeciálne pre oči – a najmä srdce – poriadne vykoľajenej Seher (Deniz Uĝur). Vie, žiaľ, veľmi dobre, aké slová zvoliť, aby presne zasiahla zamýšľaný cieľ! Cemre (Sera Kutlubey) očividne ešte stále nedocvaklo, že osoba, ktorú sa Cenk (Mehmet Ozan Dolunay) tak zúfalo snaží chrániť, nie je jeho mama. Strach o dcérinu počestnosť a dobré meno rodiny prinútia Seher urobiť naozaj nečakané rozhodnutie. Je to možno náhoda, no možno osud, že vo chvíli, keď tú myšlienku napokon vysloví nahlas, sa vo dverách objaví Agah (Fikret Kuşkan)... Buď je Ceren (Bahar Şahin) vážne taká trestuhodne naivná, ale taká neuveriteľne hlúpa, no zjavne naozaj úprimne verí, že sa vydá za Cenka – a že jej v tom jej „svokrička“ pomôže! Keď Agah s Cenkom odcestujú služobne do Ankary, Seniz sa pod falošnou zámienkou podarí dostať z domu všetkých Yılmazovcov. Teda, až na Ceren – s tou má totiž isté veľmi konkrétne plány, o ktorých netuší ani „jej nevesta“... Keď Cemre a Cenk pochopia, že sa doma deje niečo zlé, obaja sa chcú okamžite vrátiť do sídla. No kým Cenk, tak ako obvykle, nikomu neskladá účty a skrátka rovno zamieri na letisko, Cemre musí doslova ujsť pred svojou rodinou a riskovať tak ich hnev, sklamanie a opovrhnutie, aby urobila správnu vec!

Galéria

Keď Ceren konečne pochopí, čo pre ňu diabolská pani domu naplánovala, je príliš neskoro – a nablízku nik, kto by ju zachránil... A je to ešte oveľa, oveľa horšie, ako sa na prvý pohľad zdá! Cemre a Cenk sa, každý po vlastnej osi, horúčkovito ponáhľajú do sídla Karaçayovcov, stretnú sa až na schodoch pred vchodom. A keď, sotva lapajúc dych, vbehnú dnu, to, čo uvidia... Obom úplne vyrazí dych. A nielen im, ich z nesprávnych dôvodov znepokojení blízki totiž dorazia v ich tesnom závese.

Kiežby Agah nebol taký rozrušený, keď mu Seniz, kráľovná všetkých manipulátoriek, naservíruje ďalšiu do neba volajúcu lož. Ak by totiž bol schopný uvažovať, s chladnou hlavou by toľkej znôške neuveriteľných nezmyslov nikdy, nikdy neuveril!

Sledujte vo štvrtok, 30. novembra, o 10.40!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie