Dve tváre Istanbulu: 79. a 80. epizóda

Dve tváre Istanbulu: 79. a 80. epizóda

Zákerná Seniz pokračuje v rozoštvávaní strýka a synovca. Vzťah Cenka a Nedima je však napätý na prasknutie aj bez jej pričinenia...

Cenk (Mehmet Ozan Dolunay) nevie, ako zlomenú Ceren (Bahar Şahin) utešiť, ako zmierniť jej bolesť a žiaľ. No aspoň sa o to pokúsi. A tak sa po prvý raz po veľmi, veľmi dlhom čase, konečne porozprávajú ako dvaja dospelí ľudia. Seher (Deniz Uĝur) nie je jediná, koho poriadne zaskočí Cenkova prítomnosť v blízkosti jej mladšej dcéry. Cemre (Sera Kutlubey) je na tom podobne, hoci sa snaží nedať na sebe nič znať. Nurten (Gamze Demirbilek) má čo robiť, aby nechtiac neprezradila, že pani domu (Mine Tugay) klame. Opäť... Neriman (Ayşen Sezerel) si drzo privlastní vnučkin najväčší tromf a prinúti ju ukázať jej, o čo ide – aby jej zabránila urobiť v zúfalstve nejakú ďalšiu hlúposť, ktorú by zanedlho trpko oľutovala! Nedim (Berker Güven) je v blízkosti Cemre (Sera Kutlubey) stále nesvoj, najradšej by ju vzal do náručia a už nikdy nepustil, no prestiera ľahostajnosť, ba až krutosť, aby ju od seba odstrčil – aby nikdy nezistila, ako veľmi mu na nej záleží, ako veľmi trpí, že nie je a nemôže byť s ňou... „Jediná záchrana“, o ktorej sa Neriman pokúsi presvedčiť užialenú Ceren, je taká absurdná, že jej na chvíľku úplne vyrazí dych. No nanešťastie naozaj len na chvíľku... Damla (Simay Barlas) celý deň hypnotizuje telefón v nádeji, že sa Civan (Idris Nebi Taşkan) konečne rozhýbe. A on sa naveľa, naveľa skutočne odhodlá zariskovať!

Galéria

Nech už si Cenkova spoločníčka od ich spoločného odchodu z podniku sľubovala čokoľvek, rozhodne to ani vzdialene nepripomína to, čoho sa napokon dočká. Nečudo, že ju to poriadne rozhodí. Ceren si naivne myslí, že vďaka tromfom, ktoré má v rukách, Nedima prinúti zotrvať v manželstve s ňou aj naďalej a ona tak bude môcť zostať vo vile tak dlho, ako bude chcieť. To, čo chce on, čo chce jej sestra, na čom nástojí jej matka, čo očakávajú všetci ostatní... Jej je absolútne ukradnuté. Zákerná Seniz pokračuje v rozoštvávaní strýka a synovca. Vzťah Cenka a Nedima je však napätý na prasknutie aj bez jej pričinenia...

Aj keď Damla väčšinu času pôsobí pomerne krotko, občas sa zmení na riadnu tigricu. Tak ako dnes, keď ju právom rozhnevá, ako povýšenecky a urážlivo sa Ceren správa k svojej sestre, ako ju sústavne zhadzuje a ponižuje.

Sledujte v utorok, 16. januára, o 10.15!

Nenechajte si ujsť ani nesmrteľnú romantickú komédiu Štyri svadby a jeden pohreb - v nedeľu, 21. januára, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie