Dve tváre Istanbulu: 81. a 82. epizóda

Dve tváre Istanbulu: 81. a 82. epizóda

Aj keď je to preňho ťažké, Nedim robí všetko pre to, aby od seba Cemre odohnal. Musí... Inak by skrátka nedokázal ďalej bojovať.

Ak by Neriman (Ayşen Sezerel) čo i len tušila, prečo sa Nurten (Gamze Demirbilek) tvári tak spokojne, určite by do nej tak hlúpo nevyrývala... Agah (Fikret Kuşkan), ktorý sa stále mylne domnieva, že Nedim (Berker Güven) je bezbrannou bábkou v rukách svojej nepodarenej manželky (Bahar Şahin) a robí len to, čo ona chce, dá synovcovi ponuku, ku ktorej by sa za iných okolností určite nikdy neznížil... No dnes by urobil všetko, len aby tú potvoru dostal z jeho života. Zo životov ich všetkých! Keď sa vykoľajená Cemre (Sera Kutlubey) na schodoch pošmykne, nebyť Nedima, zrejme by sa poriadne doudierala. Ak nie horšie! Nanešťastie, Cenk (Mehmet Ozan Dolunay) si ich neobvyklú blízkosť nesprávne vysvetlí. Teda... Ktovie, možno správne. Neriman napokon zistí, že jej improvizovanú tajnú skrýš niekto vybielil – a začne panikáriť, keď sa dozvie kto! Odhalenie netušenej pravdy o manželstve milovanej ženy Nedima nepredstaviteľne vykoľají. Tak veľmi, že ho jeho telo znova začne zrádzať. A tak keď jeho nešťastná láska naberie odvahu porozprávať sa... Zastaví ju. Rande Damly (Simay Barlas) a Civana (Idris Nebi Taşkan) vôbec neprebieha tak, ako si predstavovali – obaja sú príliš nervózni, rozochvení, nedočkaví... No keď už sa zdá, že takto budú okolo seba krúžiť asi až do skonania sveta, Civan sa konečne rozhýbe!

Galéria

Aj keď je to preňho ťažké, Nedim robí všetko pre to, aby od seba Cemre odohnal. Musí... Inak by skrátka nedokázal ďalej bojovať. Aj keď sa všetko v nej už len pri tej predstave búri, ak Ceren chce zostať vo vile, voľky-nevoľky sa zrejme bude musieť spojiť s nenávidenou Seniz (Mine Tugay)! Aj keď len naoko... Dobrá duša Nurten a potvora Neriman sa poriadne posekajú. Cenk je v šoku, keď sa dozvie, čo je obsahom dohody medzi jeho otcom a bratrancom. Bolestne si totiž uvedomuje, že jej naplnenie bude ďalším klincom do rakvy jeho i tak neexistujúceho manželstva, ktoré sa zúfalo snaží udržať pri živote! Ľahkoverná Seher (Deniz Uĝur) svojej diabolskej svatke zhltne ďalšiu lož – bez najmenších pochýb, aj s navijakom...

To, čo mu Ceren šplechne do tváre, keď prekvapivo bez reptania a zbytočného naťahovania podpíše rozvodové papiere, sa Nedimovi vôbec nepočúva ľahko. Trestuhodne naivná Seher urobí ďalšiu neodpustiteľnú chybu.

Sledujte v stredu, 17. januára, o 10.50!

Nenechajte si ujsť ani nesmrteľnú romantickú komédiu Štyri svadby a jeden pohreb - v nedeľu, 21. januára, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie