Dve tváre Istanbulu: 83. a 84. epizóda

Dve tváre Istanbulu: 83. a 84. epizóda

Seniz pozvoľna začína podliehať panike. A keď má strach... Je, žiaľ, ešte oveľa, oveľa nebezpečnejšia ako obvykle!

Civan (Idris Nebi Taşkan) nevychádza z údivu, keď počas telefonátu s Damlou (Simay Barlas), ktorá sa dnes rozhodla šoférovať sama, začuje, ako jeho láska hreší ako kočiš! Keď sa psychologičke Oyi (Sevcan Sini) opakovane nepodarí spojiť ani s Nedimom (Berker Güven), ani s Agahom (Fikret Kuşkan), rozhodne sa zájsť do vily a zistiť priamo na mieste, čo sa deje. A keďže žiaden z mužov nie je doma, rozhodne sa porozprávať aspoň so Seher (Deniz Uĝur). Ťažko povedať, čo sa Civanovi počúva horšie – či to, ako ho Damlina arogantná matka (Mine Tugay) zhadzuje alebo to, že ho jeho priateľka nebráni a nepriznáva sa k nemu... Je smutné, že taký skúsený muž ako Agah (Fikret Kuşkan) vôbec nemá odhad na ľudí a že jeho diabolská manželka sa v podstate ani nemusí veľmi snažiť, aby uveril čomukoľvek, čo mu podsunie. A ešte smutnejšie, že sú v tom so svatkou Seher úplne rovnakí! Oveľa, oveľa viac než to, že Nedima už len tak ľahko nezaskočí nejaký z jej trápnych trikov, Seniz vykoľají zistenie, že by niekto možno mohol odhaliť pravdu, ktorú pred rokmi tak hlboko pochovala. Niekto, na koho nemá žiaden dosah. Teda, aspoň zatiaľ nie. Zdá sa, že vzťah Damly a Civana sa skončí skôr, ako sa vôbec stihol začať...

Galéria

Agah bezmocne sleduje, ako sa konflikt medzi jeho synom (Mehmet Ozan Dolunay) a synovcom vystupňuje až do krajnosti, navyše pred zrakmi verejnosti. Seniz pozvoľna začína podliehať panike. A keď má strach... Je, žiaľ, ešte oveľa, oveľa nebezpečnejšia ako obvykle! Ukáže sa, že Ceren (Bahar Şahin) možno predsa len má niečo ako svedomie - na rozdiel od jej diabolskej „svokričky“. Cenka vykoľají, keď mu podgurážený Nedim povie, že už pozná pravdu – vďaka svojej prefíkanej „manželke“. A esemeska od nešťastnej Cemre (Sera Kutlubey) ho dorazí... Seher opäť dokáže, aká je naivná, keď Ceren zamkne v domčeku pre služobníctvo, aby ju ochránila pred ňou samou a ďalšími chybami.

Pre zlý pocit v oblasti žalúdka, ktorého sa Ceren skrátka nevie zbaviť – práve naopak, je čoraz silnejší – je na vážkach... Má urobiť, čo od nej chcú a ignorovať pochybnosti, alebo má dať na svoj inštinkt a neposlúchnuť?

Sledujte vo štvrtok, 18. januára, o 10.55!

Nenechajte si ujsť ani nesmrteľnú romantickú komédiu Štyri svadby a jeden pohreb - v nedeľu, 21. januára, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie