Dve tváre Istanbulu: 85. a 86. epizóda

Dve tváre Istanbulu: 85. a 86. epizóda

Nedim má zlý pocit, že mu niečo dôležité uchádza, že sa už onedlho stane niečo naozaj, naozaj zlé. A nanešťastie sa nemýli...

Cenkovo (Mehmet Ozan Dolunay) nečakané vyznanie Cemre (Sera Kutlubey) poriadne zaskočí. Naozaj nevie, čo má robiť... Kým diabolská Seniz (Mine Tugay) dnes večer ako jediná vo vile zaspáva s pocitom, že keď sa zobudí, jej problémy zmiznú akoby šibnutím čarovného prútika a všetko bude presne tak, ako si praje, ráno ju čaká minimálne rovnaký šok ako všetkých ostatných v sídle, ak nie väčší. Hoci z úplne iného dôvodu... Utrápenej Cemre sa vďaka jej protivnej sestre (Bahar Şahin), ukážkovej potvore bez štipky hanby a súcitu, zrúti celý svet. A naruby sa obráti aj ten Nedimov (Berker Güven), zásluhou Cereninho odporného divadielka totiž v jedinej sekunde príde o milovanú ženu, o dedičstvo, ktoré mu právom náleží a pre ktoré ju od seba opakovane odstrčil, i o dôveru a rešpekt svojho strýka (Fikret Kuşkan), v ktorého očiach sa zrkadlí neprehliadnuteľná zmes obrovského sklamania a hnevu. Nech už je Ceren akákoľvek, jedno jej rozhodne uprieť nemožno – nikdy jej neuniknú dôležité detaily. Ako napríklad ten, že prstenník jej staršej sestry už nezdobí obrúčka... Damla (Simay Barlas) sa márne snaží napraviť pošramotené vzťahy s Civanom (Idris Nebi Taşkan), jeho srdce je príliš sklamané a doráňané. Nurten (Gamze Demirbilek) na príkaz pána domu zvolá všetkých členov oboch rodín do vily. Nadišla hodina pravdy – a po nej už nič a nikto nebude ako predtým...

Galéria

Po veľkom zemetrasení vždy nasledujú i početné menšie dotrasy – a rovnako je to, žiaľ, i v tomto prípade. A s každým ďalším dotrasom vychádza na svetlo sveta ďalšia špina – a boľavé rany sa prehlbujú! Ceren je rozhodnutá uštedriť diabolskej vrahyni svojho dieťatka posledný úder. Už viac nemá čo stratiť, pretože jej nič nezostalo. Vôbec nič. Nedim má zlý pocit, že mu niečo dôležité uchádza, že sa už onedlho stane niečo naozaj, naozaj zlé. A nanešťastie sa nemýli... Keď šokovanej Seniz konečne dôjde, čo sa deje, je už príliš neskoro. Teda, ak sa nestane nejaký zázrak!

Nedim a Ceren si uvedomia, že toho majú spoločného viac, než len nenávisť k Seniz a túžbu po pomste za všetko utrpenie, ktoré im tá hyena v ľudskej koži spôsobila.

Sledujte v piatok, 19. januára, o 10.50!

Nenechajte si ujsť ani nesmrteľnú romantickú komédiu Štyri svadby a jeden pohreb - v nedeľu, 21. januára, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie