Dve tváre Istanbulu: 87. a 88. epizóda

Dve tváre Istanbulu: 87. a 88. epizóda

Cemre sa veľmi bojí o Nedima i o Cenka, preto zamkne Ceren v domčeku pre služobníctvo a uháňa do vily. No je prineskoro...

Aj keď je stále veľmi slabá, Seniz (Mine Tugay) si uvedomuje tú iróniu, že je dnes nažive len vďaka Nedimovi (Berker Güven), v ktorého smrť sa včera modlila. A veľmi dobre si ju uvedomuje aj jej synovec! Ceren (Bahar Şahin) si opäť nenechá ujsť príležitosť podpichnúť Cemre (Sera Kutlubey), ktorá je po tom všetkom, čo sa stalo, naozaj ľahký terč, pretože pre žiaľ a zúfalstvo zalievajúce jej zlomené srdce v horúcich vlnách sotva stojí na nohách. Nečudo, že nemá najmenšiu chuť rozprávať sa ani s milovaným mužom, ktorý ju tak strašne ranil a sklamal, ani s mamou (Deniz Uĝur), ktorá ju nikdy nechápala a.. Ktorá ju nechápe ani dnes. Nešťastný Nedim sa psychologičke Oyi (Sevcan Sini) v slabej chvíli zdôverí s boľavým tajomstvom z minulosti, o ktorom ešte nikdy s nikým nehovoril. No keď už sa zdá, že sa jej konečne začína otvárať, niečo sa v ňom zlomí a opäť sa uzavrie do seba, ako slimák do svojej ulity... Seniz je opäť na koni, keď sa jej podarí nájsť špinu na nepohodlného človeka, ktorým tak bude môcť manipulovať... Alebo mu aspoň zavrie ústa a zviaže ruky! Ceren a Nedim uzavrú nerovné spojenectvo. Nepoučiteľná Neriman (Ayşen Sezerel) sa neprestáva miešať do vecí, do ktorých ju nič nie je a rozdávať nechcené rady, akoby mala patent na rozum. Cemre sľúbi Cenkovi (Mehmet Ozan Dolunay), že bude pri ňom stáť, aj keď pravda vyjde najavo a všetci sa od neho odvrátia.

Galéria

Ak by im ešte prednedávnom niekto povedal, že raz spolu budú žartovať, aj keď neohrabane, Ceren i Nedim by ho vysmiali ako blázna. A predsa sa to stane! Damla (Simay Barlas) a Civan (Idris Nebi Taşkan) stále prešľapujú na mieste, ani jeden nemá odvahu urobiť prvý krok tým správnym smerom. A tak sa Damla pokúsi Civana tak trochu postrčiť... Seniz a Cenk začnú panikáriť, keď sa na večeru do sídla dostaví Agahov (Fikret Kuşkan) tajomný hosť - psychologička Oya! Cemre sa veľmi bojí o Nedima i o Cenka, preto zamkne Ceren v domčeku pre služobníctvo a uháňa do vily. No je prineskoro...

Navzdory všeobecnému presvedčeniu, chuť víťazstva nie je vždy opojne sladká, ako si tí, čo po ňom túžia, predstavujú. Naopak, často zanechá v ich ústach trpkú pachuť, o čom sa nielen Nedim presvedčí tým najhorším možným spôsobom!

Sledujte v pondelok, 22. januára, o 10.20!

Nenechajte si ujsť ani pôvabnú romantickú komédiu Dobrý ročník s Marion Cotillard a Russellom Croweom - v nedeľu, 28. januára, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie