Dve tváre Istanbulu: 91. a 92. epizóda

Dve tváre Istanbulu: 91. a 92. epizóda

Kiežby mal to srdce zoznámiť Damlu s otrasnou pravdou niekto iný, niekto chápavejší, láskavejší a citlivejší, a nie... Ceren.

Aj keď by mohla, Cemre (Sera Kutlubey) psychologičke Oyi (Sevcan Sini) neprezradí, ako sa k nej dostal jej diktafón, len jej ho odovzdá. Nanešťastie, pretože sotva tie dve vytiahnu päty z ordinácie, až strach zvedavá Ceren (Bahar Şahin) ju obráti hore nohami! Damlu (Simay Barlas) veľmi škrie, čo sa stalo Civanovi (Idris Nebi Taşkan) – no ešte viac, že on jej po tom všetkom už ani len nezdvihne telefón. No ktovie, možno má na to Civan úplne iný dôvod... Seniz (Mine Tugay) temer rozhodí od jedu, keď zistí, čo Ceren vyviedla tentoraz. A to zatiaľ ani len netuší, že žena, ktorou z tej duše pohŕda (teda, za predpokladu, že vôbec nejakú má), práve proti nej získala veľmi, veľmi mocný tromf! Netrvá však dlho a dozvie sa to, čuduj sa svete, priamo od zdroja. No to je iba začiatok hlbokého pádu, ktorý niekdajšiu neohrozenú vládkyňu sídla Karaçayovcov čaká doslova v expresnom čase. Ceren totiž nie je jediná, v koho rukách sa zrazu ocitlo cenné eso. Napríklad Agah (Fikret Kuşkan) ich dnes získal hneď niekoľko! Keď sa Cenk (Mehmet Ozan Dolunay) konečne preberie, Cemre, ktorá je práve pri ňom, padne zo srdca obrovský kameň. Radosť a úľavu, ktoré v tej chvíli zasvietia v jej krásnych očiach, ale i povzbudivé slová, ktorá svojmu manželovi adresuje, si však Nedim (Berker Güven) a Ceren, ktorí vzápätí vstúpia do jeho nemocničnej izby, vysvetlia po svojom.

Galéria

Atmosféra vo vile sa po návrate rozzúreného Agaha, ktorý vo svetle nových informácií ženu, ktorú si kedysi vzal, už vôbec nespoznáva, dá doslova krájať. A po tom, čo ju odtiaľ nechá svojou ochrankou nemilosrdne vyhodiť, je to ešte horšie, pretože minimálne jeden člen rodiny vôbec nechápe, čo sa deje a je v hlbokom šoku. Správne, Damla. Kiežby mal to srdce zoznámiť ju s otrasnou pravdou niekto iný, niekto chápavejší, láskavejší a citlivejší, a nie... Ceren. Úbohý, úbohý Nedim. Akoby sa z jeho dospelej telesnej schránky zrazu na svet opäť díval malý bezbranný chlapec, ktorý už-už zletí z okna, ktorého rímsy sa drží len z posledných síl...

Hoci ho z nej prepustili len dnes, večer Cenk opäť skončí v nemocnici. A môže si gratulovať, pokojne to mohla byť aj patológia! Ceren rozhodne nemá v pláne nechať si ujsť čo i len minútu z poníženia nenávidenej Seniz. Ani jedinú sekundu!

Sledujte v stredu, 24. januára, o 10.50!

Nenechajte si ujsť ani pôvabnú romantickú komédiu Dobrý ročník s Marion Cotillard a Russellom Croweom - v nedeľu, 28. januára, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie