Dve tváre Istanbulu: 93. a 94. epizóda

Dve tváre Istanbulu: 93. a 94. epizóda

Cenk, žiaľ, netuší, že situácia týkajúca sa jeho matky je v skutočnosti oveľa horšia. Pretože zviera zatlačené do kúta... Už nemá čo stratiť.

Hoci sa Civan (Idris Nebi Taşkan) len snaží byť Damle (Simay Barlas) v ťažkých chvíľach oporou, jej podarený známy, s ktorým sa nedávno pobil na diskotéke a ktorý ich ako na potvoru dnes večer uvidí opäť spolu, si nesprávne vysvetlí ich blízkosť. Niet pochýb, že to skôr či neskôr bude mať nejakú dohru... Aj keď na tom zdravotne stále nie je úplne najlepšie, Cenk (Mehmet Ozan Dolunay) sa pri pohľade na Cemre (Sera Kutlubey), ktorá sa oňho až dojemne stará, nedokáže ubrániť úsmevu. Je tak trochu irónia, že práve ľudia, ku ktorým sa Seniz (Mine Tugay) neustále správala horšie ako k psom, ktorými pohŕdala, ktorých prehliadala a ponižovala, s ňou dnes ako jediní súcitia. Seher (Deniz Uĝur), Civan... Pre oboch to nie je ľahké, no nevyhnutný rozhovor neustále odsúvať už tiež nemá zmysel, a tak Agah (Fikret Kuşkan) zájde za synom a konečne mu povie všetko, čo má na srdci. Nedim (Berker Güven) nemá nikoho, s kým by sa podelil o svoje trápenie, preto sa zdôverí aspoň psychologičke Oyi (Sevcan Sini). Naposledy... Je totiž rozhodnutý s liečbou viac nepokračovať. Na rozdiel od ostatných členov rodiny, ktorí nevedia, či plakať alebo kričať, Ceren (Bahar Şahin) a Neriman (Ayşen Sezerel), ako vždy necitlivé až hrôza, sú ako odtrhnuté z reťaze - akoby vyhrali v lotérii, či čo! Agah požiada Cemre o rozhovor medzi štyrmi očami. A nech Ceren naťahuje uši, ako vládze... Aj takým ostane.

Galéria

Seher (Deniz Uĝur) si uvedomí, že jej obavy týkajúce sa Civana a Damly boli maximálne oprávnené, pretože tí dvaja sú si rozhodne oveľa bližší ako šofér a jeho šéfka! Ceren síce rozladí, keď ju Seniz nečakane vysmeje, no rozhovor s Nedimom... Ju dorazí. Akoby nemal dosť vlastných starostí, Cenka nepríjemne zaskočí telefonát týkajúci sa jeho matky. A to, žiaľ, ani len netuší, že situácia je v skutočnosti oveľa horšia. Pretože zviera zatlačené do kúta... Už nemá čo stratiť. Damla s hrôzou sleduje, keď sa jej známy a jeho kamaráti znova zúrivo pustia do Civana hlava-nehlava!

Nedim sa z lásky k Cemre rozhodne vzdať sa pomsty, no chce a potrebuje ju po svojom boku, aby to dokázal. Jeho ruka však zostane prázdna... Seher poriadne vykoľají neskorý večerný telefonát.

Sledujte vo štvrtok, 25. januára, o 10.45!

Nenechajte si ujsť ani pôvabnú romantickú komédiu Dobrý ročník s Marion Cotillard a Russellom Croweom - v nedeľu, 28. januára, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie