Dve tváre Istanbulu: 95. a 96. epizóda

Dve tváre Istanbulu: 95. a 96. epizóda

Len jediný človek ani len na sekundu nezapochybuje o tom, či je Nedim nevinný, pretože to skrátka vie... Verte tomu alebo nie, Ceren!

Aj keď je jej hnev za daných okolností vcelku pochopiteľný, Seher (Deniz Uĝur) už sa v minulosti vo svojich deťoch toľkokrát zmýlila, že rozhodne mala radšej vychladnúť, než na Civana (Idris Nebi Taşkan) v hneve vztiahne ruku... Nedima (Berker Güven) tak hlboko raní Cemreino (Sera Kutlubey) odmietnutie, že sotva sa ako-tak spamätá a vráti sa späť do vily, na veľké prekvapenie a radosť Ceren (Bahar Şahin) okamžite roztrhá žiadosť o rozvod! Aj keď má Cenk (Mehmet Ozan Dolunay) stále veľké bolesti, nikdy nebol šťastnejší ako teraz, keď sa oňho žena, ktorú tak veľmi ľúbi, obetavo stará dňom i nocou. Seniz (Mine Tugay), nanešťastie, veľmi presne vie, ako Nedima prinútiť prísť za ňou, hoci je to celkom určite to posledné, na čo jej synovec myslí, čo chce. Stačí len šikovne nahodiť udičku. Seher robí jednu chybu za druhou. Možno si myslí, že má na to právo, možno len chce syna ochrániť pred bolesťou, pred ktorou nedokázala ochrániť ani jednu z dcér... No rovnako ako predtým facka Civanovi i jej rozhovor s nešťastnou Damlou (Simay Barlas) je chyba. A veľká. Aj keď je Agah (Fikret Kuşkan) tvrdý chlap a len tak niečo ho nerozhádže, dcérin žiaľ ho nenechá chladným. Diablica Seniz bez väčších problémov dosiahne, čo chcela - vláka Nedima do krutej, mimoriadne dômyselnej pasce...

Galéria

Všetci vo vile sú v šoku, keď polícia priamo pred ich očami zatkne evidentne hlboko rozrušeného Nedima - za pokus o vraždu! Damla, ktorá je stále naivne, no skalopevne presvedčená, že jej mama je dobrý človek a úbohá obeť, sa úplne zosype. No ani ostatní nevedia, čo robiť, čo si myslieť. Len jediný človek ani len na sekundu nezapochybuje o tom, či je Nedim nevinný, pretože to skrátka vie... Verte tomu alebo nie, Ceren! A tak kým Cenk s Cemre, Damlou a Civanom uháňajú do nemocnice, Ceren sa spolu s Agahom, ktorý z toho, pochopiteľne, nie je veľmi nadšený, ponáhľa na policajnú stanicu.

Damla poriadne vydesí otca i brata, keď sa uprostred veľmi emotívnej reči zrazu zapotáca a v bezvedomí sa im zvezie k nohám! Psychologičku Oyu (Sevcan Sini) správa o tom, čo sa vraj stalo, poriadne vykoľají...

Sledujte v piatok, 26. januára, o 10.50!

Nenechajte si ujsť ani pôvabnú romantickú komédiu Dobrý ročník s Marion Cotillard a Russellom Croweom - v nedeľu, 28. januára, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie