Dve tváre Istanbulu: 97. a 98. epizóda

Dve tváre Istanbulu: 97. a 98. epizóda

Neriman sa sústavne mieša do vecí, do ktorých ju nič nie je. A nemá v pláne s tým skončiť – na veľkú smolu jej milovanej vnučky!

Akoby Ceren (Bahar Şahin) už i tak nebola pod extrémnym tlakom, Neriman (Ayşen Sezerel) ju sústavne otravuje zbytočnými telefonátmi! Nedim (Berker Güven) je stále v hlbokom šoku, že ho vôbec podozrievajú z chrapúnskeho pobodania Seniz (Mine Tugay). No všetky dôkazy, žiaľ, svedčia proti nemu... Nečudo, že dokonca aj Agah (Fikret Kuşkan), ktorý až dosiaľ vždy stál na jeho strane, začne o synovcovi trochu pochybovať, čím ho, pochopiteľne, veľmi, veľmi raní. Diablica Seniz si môže gratulovať, po naivnej Damle (Simay Barlas) už jej nechutnej šaráde uveril aj Cenk (Mehmet Ozan Dolunay), ktorý zrejme podvedome len hľadal nejaký pádny dôvod, pre ktorý smie bratranca nenávidieť. Iný dôvod ako... Cemre (Sera Kutlubey). Psychologička Oya (Sevcan Sini) uprosí policajných dôstojníkov, aby ju pustili za jej zverencom a mohla sa s ním porozprávať. Chce mu skrátka pomôcť, pretože v jej očiach nie je len jej pacient, ale aj priateľ. Vlastne skôr čosi ako... Mladší brat. Je zvláštne, ale zároveň tak akosi príznačné, že jediný človek, s ktorým nešťastný Agah dokáže hovoriť o tom, čo ho trápi, je Seher (Deniz Uĝur). Civan (Idris Nebi Taşkan) nechápe, prečo sa k nemu Damla (Simay Barlas) v poslednom čase správa tak necitlivo, ba až kruto. Prečo ešte aj jeho úprimnú snahu utešiť ju v ťažkých chvíľach, ktoré práve prežíva, nielen odmieta, ale doslova zhadzuje. A ak by to vedel... Zlomilo by mu to srdce.

Galéria

Ceren je rozhodnutá záznam z toho prekliateho incidentu patrične využiť. Samozrejme, za predpokladu, že sa k nemu konečne dostane. No a potom je tu ešte tá záležitosť s Cenkom, ktorého skrátka nedokáže prestať trápiť – rovnako ako svoju sestru! Seniz očividne ešte nikdy nepočula príslovie „Nechváľ deň pred večerom!“, takže si plnými dúškami vychutnáva svoj triumf nad nenávideným synovcom. Neriman sa sústavne mieša do vecí, do ktorých ju nič nie je. A nemá v pláne s tým skončiť – na veľkú smolu jej milovanej vnučky! Po návšteve bojovne naladenej psychologičky Oye potvoru Seniz razom prejde dobrá nálada.

Keď sa Agah dozvie o nečakanej situácii vo firme, má čo robiť, aby svoj hnev udržal na uzde. A dôvodov naň bude mať vďaka Ceren hneď niekoľko! Cemre sa napokon podarí uprosiť jedného z policajných dôstojníkov, aby ju pustil za Nedimom...

Sledujte v pondelok, 29. januára, o 10.00!

Nenechajte si ujsť ani dojímavý film Gejša - v nedeľu, 4. februára, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie