Dve tváre Istanbulu: 99. a 100. epizóda

Dve tváre Istanbulu: 99. a 100. epizóda

Cemre je zhrozená, keď sa po malej indiskrétnosti dozvie, čo sa Oya rozhodla odhaliť... Pravdu týkajúcu sa oboch mužov, ktorí ju milujú!

V deň, keď sa Nedim (Berker Güven) postaví pred sudcu, ktorý ho má súdiť pre pokus o vraždu Seniz (Mine Tugay), sa v súdnej sieni stretnú v podstate všetci jeho blízki – Ceren (Bahar Şahin), Cemre (Sera Kutlubey) a Oya (Sevcan Sini) v nádeji, že ho oslobodia, Damla (Simay Barlas) a Cenk (Mehmet Ozan Dolunay), že ho odsúdia! Len zmätený Agah (Fikret Kuşkan) pri najlepšej vôli nevie, čo si má priať. Všetci sú v šoku, keď padne verdikt. No ešte viac, keď sa zrazu pred súdom, takpovediac päť minút po dvanástej, objaví naozaj nečakaný svedok a chce vypovedať... Seniz! A to, čo má na srdci – teda, ak tá diablica skutočne nejaké má -, mnohých poriadne prekvapí. Ťažko povedať, čo Cemre rozhodí viac – či to, že na rozdiel od nej, aj keby si to veľmi priala, Oya bojuje za Nedima ako levica, alebo žolík, ktorého pre jeho záchranu mladá psychologička zrazu vytiahla z rukáva! Cenk rozhodne nie je žiadny hlupák, preto mu je hneď jasné, čo mamino divadielko na súde znamená. Nečudo, že je na ňu pekelne napálený a už s ňou a jej plánmi nechce mať vôbec nič spoločné! Nešťastný Nedim urobí niečo, čo nikdy nechcel, no už skrátka niet vyhnutia – rozhodne sa spretrhať rodinné väzby so strýkom. Rozhovor s Oyou vyrazí Cemre dych. Napriek tomu je rozhodnutá v ňom pokračovať, aby sa konečne dopátrala pravdy. No náhle ich preruší niekto tretí...

Galéria

Nie každý unesie, keď mu iní nastavia zrkadlo a on tak musí voľky-nevoľky čeliť pohľadu na to, čomu sa už celú večnosť vyhýba. A Cenk, žiaľ, tiež patrí do tejto smutnej kategórie... Napätie vo vile – a obzvlášť medzi Nedimom a Cenkom – by sa v posledných dňoch dalo doslova krájať! No tak trochu paradoxne si práve v tomto neľahkom čase k sebe konečne nájdu cestu Agah a Cenk... Damla si od Civana (Idris Nebi Taşkan), z úcty k jeho mame (Deniz Uĝur), stále udržiava odstup, aj keď ju to ničí. Cemre je zhrozená, keď sa po malej indiskrétnosti dozvie, čo sa Oya rozhodla odhaliť... Pravdu týkajúcu sa oboch mužov, ktorí ju milujú!

Nebyť uvravenej Neriman (Ayşen Sezerel), Seher by možno nikdy nedocvaklo, že urobila veľkú chybu. Žiarlivý Cenk úplne zbytočne strápni Nedima pred potenciálnym obchodným spoločníkom. A Agah... Ho tentoraz nezastaví.

Sledujte v utorok, 30. januára, o 10.45!

Nenechajte si ujsť ani dojímavý film Gejša - v nedeľu, 4. februára, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie