Dve tváre Istanbulu: 101. a 102. epizóda

Dve tváre Istanbulu: 101. a 102. epizóda

Seniz razom zmizne z tváre arogantný úsmev, keď pochopí, prečo ju dnes jej nenávidená nevesta vyhľadala – a čo od nej chce!

Nepríjemná situácia vo vile sa rýchlo vyhrotí, keď sa Nedim (Berker Güven) a Cenk (Mehmet Ozan Dolunay) do seba opäť nenávistne pustia. Ceren (Bahar Şahin), drzo načúvajúcu za cudzími dverami, poriadne vykoľají, čo sa dozvie. Nečudo, pretože to, čo majú Cemre (Sera Kutlubey) a Cenk v pláne, jej vôbec, ale vôbec nehrá do karát! Seher (Deniz Uĝur) škrie svedomie, že sa jej vinou jej syn (Idris Nebi Taşkan) trápi. No zjavne nie natoľko, aby sa priznala, čo urobila... Večerný rozhovor medzi štyrmi očami, o ktorý Cemre požiada Nedima, sa vôbec neuberá smerom, v ktorý on dúfal – ani tým, ktorým by ho ona chcela viesť. Zdá sa, že za tie roky, čo spolu prežili, už Seniz (Mine Tugay) presne vie, ako na manžela (Fikret Kuşkan). A tak, rozídení alebo nie, zrejme sa jej bez väčšej námahy znovu podarí zabrnkať na tie správne struny v jeho srdci a zmanipulovať ho, ako potrebuje! Nešťastná Cemre je na konci so silami. Aspoň chvíľkovú úľavu a útechu nájde v domčeku pre služobníctvo, v maminom náručí. Pretože to, čo sa chystá urobiť, čo skrátka musí urobiť... Ju bude stáť ešte veľa síl. Ceren si opäť vypočuje niečo, čo nie je určené jej ušiam – veľmi hrejivý a ľudský rozhovor medzi Agahom a Cemre, navzdory nie práve optimistickej téme, ktorej sa týka.

Galéria

Opäť sa ukáže, že potvoru Neriman (Ayşen Sezerel) neradno podceňovať – obludná rada, ktorú dá svojej milovanej vnučke, totiž svojou geniálnou jednoduchosťou aj Ceren vyrazí dych. Seniz razom zmizne z tváre arogantný úsmev, keď pochopí, prečo ju dnes jej nenávidená nevesta vyhľadala – a čo od nej chce! Psychologička Oya (Sevcan Sini) sa pokúsi trochu otvoriť Nedimovi, no asi ešte nie je správny čas. Je príliš ranený, príliš zatrpknutý... Ceren je rozhodnutá bojovať o svoje manželstvo všetkými zbraňami, a tak len čo zazrie v Nedimových očiach záblesk nádeje, urobí presne to, čo jej poradila stará mama!

Keď Cenkovi opäť v tej najnevhodnejšej chvíli prasknú nervy, či už oprávnene alebo nie, Cemre nevdojak vyletí, čo zatiaľ malo ostať tajomstvom. Akýmsi zázrakom tomu však nik z prítomných neprikladá dôležitosť...

Sledujte v stredu, 31. januára, o 10.55!

Nenechajte si ujsť ani dojímavý film Gejša - v nedeľu, 4. februára, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie