Dve tváre Istanbulu: 105. a 106. epizóda

Dve tváre Istanbulu: 105. a 106. epizóda

Úbohá, úbohá Cemre. Ak sa nestane zázrak, zrejme zomrie skôr, než ju ktorýkoľvek z jej záchrancov vôbec stihne nájsť!

Po telefonáte s Cemriným (Sera Kutlubey) únoscom je Nedim (Berker Güven) totálne vykoľajený – obzvlášť, keď zistí, že nemá k dispozícii dosť peňazí na požadované výkupné. A jeho nezávideniahodnú situáciu nijako neuľahčuje, že nikomu nesmie prezradiť, čo sa deje. No niekto to predsa len zistí... Ceren (Bahar Şahin). A zareaguje naozaj nečakane! Nič netušiaci Cenk (Mehmet Ozan Dolunay) zatiaľ pátra na vlastnú päsť. Ešteže Cemre, aj keď riadne vystrašená, nie je žiadna bezmocná princezná čakajúca so založenými rukami na záchrancu na bielom koni. Len čo sa jej podarí rozviazať sa, začne horúčkovito hľadať spôsob, ako sa dostať zo svojho chladného väzenia. Dokonca sa jej akýmsi zázrakom podarí zavolať Nedimovi, ten si však telefón v celom tom strese a zhone zabudol v kancelárii, a tak jej zdvihne niekto iný. Správne, Ceren. Ostatní Yılmazovci sa o tom, čo sa deje, dozvedia tým najhorším možným spôsobom – od rozrušeného Agaha (Fikret Kuşkan), ktorý právom nahnevaný karhá ochranku za ďalšie fatálne zlyhanie! Damla (Simay Barlas) razom zabudne na to, že si má od Civana (Idris Nebi Taşkan) udržiavať odstup – v tejto situácii ho skrátka nedokáže a nechce nechať samého. Odvážnu Cemre to najhoršie, žiaľ, ešte len čaká. Jej únosca, z ktorého sa vykľuje nebezpečný recidivista, ktorý už nemá čo stratiť, ju totiž kruto potrestá za jej opovážlivosť!

Galéria

Stretnutie s Başak (Sevinç Kumas) psychologičku Oyu (Sevcan Sini) len utvrdí v tom, že Nurtenine (Gamze Demirbilek) obavy a strach nie sú bezdôvodné. Práve naopak... Úbohá, úbohá Cemre. Ak sa nestane zázrak, zrejme zomrie skôr, než ju ktorýkoľvek z jej záchrancov vôbec stihne nájsť! Utešiť zrútenú Seher (Deniz Uĝur) je temer nemožné, no Ceren sa to aspoň sčasti podarí, hoci je to pre ňu veľmi ťažké. Po prvý raz si totiž bytostne uvedomí, čo sa vždy predtým snažila vytesniť – že ju nikto nikdy tak veľmi neľúbil, ako Cenk, Nedim, mama a vlastne aj všetci ostatní milujú Cemre.

Len z lásky k Cemre a zo strachu o jej bezpečie a život Cenk a Nedim aspoň na chvíľku zabudnú na svoje spory a horúčkovito sa snažia o to isté - jej záchranu. Už je temer na dosah, keď Nedim utrpí vážne zranenie...

Sledujte v piatok, 2. februára, o 11.10!

Nenechajte si ujsť ani dojímavý film Gejša - v nedeľu, 4. februára, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie