Dve tváre Istanbulu: 107. a 108. epizóda

Dve tváre Istanbulu: 107. a 108. epizóda

Seniz využije svoj posledný nechutný tromf, aby zabránila Cemre povedať Nedimovi a Cenkovi konečne pravdu!

Aj keď má Nedim (Berker Güven) po tvrdom údere do hlavy veľké bolesti a problémy s rovnováhou, nedokáže myslieť na nič iné, iba na Cemre (Sera Kutlubey). Láska k nej a túžba zachrániť ju mu vlejú do žíl adrenalín, bez ktorého by dvere do mraziaceho boxu za normálnych okolností nikdy neotvoril. Adrenalín, vďaka ktorému muž, ktorý nedávno bez vozíka nedokázal ani len vyjsť z vlastnej izby, dnes večer zachráni nielen jeden život... Všetkým vo vile nesmierne odľahne, keď sa od Agaha (Fikret Kuşkan) dozvedia najnovšie správy, no i tak sa okamžite ponáhľajú do nemocnice. Kým Damla (Simay Barlas) a Civan (Idris Nebi Taşkan) po nehode, z ktorej len zázrakom vyviazli iba s pár modrinami a škrabancami, čakajú na odvoz, majú po dlhom čase opäť čas sa porozprávať. No využijú ho len napoly... Seniz (Mine Tugay) začína nebezpečne tiecť do topánok, pretože nielen Agahovi neunikla jej nevysvetliteľná prítomnosť na mieste činu. Nečudo, že robí jednu chybu za druhou. Ceren (Bahar Şahin), na rozdiel od jej trestuhodne naivnej mamy (Deniz Uĝur), stačí jediný pohľad na „svokričku“ a prehnane účastný výraz v jej tvári – a hneď vie, že tá potvora v nemocnici rozhodne nie je náhodou, ani z dobroty svojho kamenného srdca! Dobrá duša Nurten (Gamze Demirbilek) urobí veľkú chybu, keď sa nad svojou niekdajšou paňou zľutuje a tajne ju opäť vpustí do vily, hoci len na pár minút.

Galéria

To, že si Civan očividne myslí, že ho striedavo odmieta a ponižuje len preto, lebo v jej očiach nie je pre ňu dosť dobrý a nemá dosť peňazí, láme Damle srdce. Povedať mu pravdu však stále nedokáže. Seniz využije svoj posledný nechutný tromf, aby zabránila Cemre povedať Nedimovi a Cenkovi (Mehmet Ozan Dolunay) konečne pravdu. Obaja tak na milovanú ženu hodnú chvíľu čakajú márne – poriadne zmätení a... Stále viac a viac nahnevaní. Ceren na veľkom plátne s hrôzou sleduje každučký detail svojej najhoršej nočnej mory! Zdá sa, že Nedimov nový obchodný partner Yusuf (Oğuz Peçe) má o Damlu oveľa väčší, než len profesionálny záujem.

V domčeku pre služobníctvo sa po dlhom čase opäť zahniezdi veselosť a harmónia. Teda, aspoň kým Neriman (Ayşen Sezerel) nezačne zase frflať! Cenk požiada Cemre o stretnutie v prístave...

Sledujte v pondelok, 5. februára, o 11.00!

Nenechajte si ujsť ani hviezdne obsadený romantický film Na svätého Valentína - v nedeľu, 11. februára, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie