Dve tváre Istanbulu: 109. a 110. epizóda

Dve tváre Istanbulu: 109. a 110. epizóda

Ceren by Cemre najradšej strhla klapky z očí, aby konečne všetkých videla takých, akí naozaj sú – a nie takých, za akých ich považuje.

Nedim (Berker Güven) s ťažkým srdcom sleduje Cemre (Sera Kutlubey) až do prístavu, kam ju pozval Cenk (Mehmet Ozan Dolunay), aby ešte raz zabojoval o šťastie po jej boku. Pohľad na to, ako sa iný muž snaží získať to, po čom on tak zúfalo túži, ho zabíja. Keď sa Ceren (Bahar Şahin) ako-tak spamätá a vyplače, vyberie sa za diablicou Seniz (Mine Tugay) a poriadne vystrčí pazúriky! Kiežby nešťastný Nedim zostal čo i len o minútku-dve dlhšie, kiežby nikdy neprestal veriť v zázraky, lásku a šťastné konce, kiežby... Kiežby neprestal veriť v seba. Kým Nurten (Gamze Demirbilek) sa opakovane márne snaží spojiť sa s Başak (Sevinç Kumas), jej nevyspytateľná dcéra všetko, čo prežila, čo ju trápilo i hnevalo, do posledných detailov rozoberá so svojou novou najlepšou kamarátkou, psychologičkou Oyou (Sevcan Sini). Keď sa Nedim pokúsi vyhodiť Cenka z domu, príšerne tým rozhnevá svojho strýka (Fikret Kuşkan), ktorého reakcia je nielen mimoriadne prudká, ale tiež zbytočne osobná a zraňujúca! Už i tak napäté vzťahy vo vile sa skrátka ocitnú na bode mrazu... Ceren sa ani nemusí veľmi snažiť, aby zistila, čo jej „manžela“ tak vykoľajilo. Stačí len vyjsť pred dvere! Vzhľadom na okolnosti už nie je potrebné žiadne ďalšie pojednávanie - Cemre a Cenk sú rozvedení...

Galéria

Aj keď sa Civan (Idris Nebi Taşkan) snaží byť sestre v ťažkých chvíľach oporou, jediný človek, s ktorým sa Cemre chce rozprávať, s ktorým sa potrebuje rozprávať... Je Ceren. Keď sa Cenk zo žiaľu opäť príšerne opije, nešťastná Ceren mu poriadne vyčistí žalúdok pre jeho dvojtvárnosť. Právom! A vo svojom bezbrehom zúfalstve rovnakým tónom pokračuje i neskôr, v rozhovore so sestrou, ktorej by najradšej strhla klapky z očí, aby konečne všetkých videla takých, akí naozaj sú – a nie takých, za akých ich považuje. A keďže pravda oslobodzuje... Dnes večer povie Nedimovi celú boľavú pravdu o ich manželstve, nevynechá vôbec nič.

Diablica Seniz nemá ani len náznak chrbtovej kosti, a tak keď jej Agah prinesie na podpis rozvodové papiere, arogantne odmietne. Nik netuší, že Oya má v talóne prekvapenie, ktoré všetkých Karaçayovcov zrazí na kolená!

Sledujte v utorok, 6. februára, o 10.50!

Nenechajte si ujsť ani hviezdne obsadený romantický film Na svätého Valentína - v nedeľu, 11. februára, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie