Dve tváre Istanbulu: 117. a 118. epizóda

Dve tváre Istanbulu: 117. a 118. epizóda

Keď Ceren pochopí, že ich nerovné spojenectvo sa definitívne skončilo, svoj hnev na všetkých, čo jej ublížili, obráti i proti Nedimovi.

Cenkovi (Mehmet Ozan Dolunay) a Damle (Simay Barlas) sa naskytne desivý pohľad na nahnevaného otca (Fikret Kuşkan) a matku (Mine Tugay), ktorá pred ním vystrašene zaspätkuje, šmykne sa, zletí zo strechy a zostane bezvládne ležať v kaluži krvi! Başakina (Sevinç Kumas) neprimeraná reakcia sa Ceren (Bahar Şahin) veľmi dotkne. Zlú náladu jej ale rýchlo vylepšia neuveriteľné správy o jej „svokričke“, ktoré medzičasom zaplavili internet. Agah sa na policajnej stanici počas výsluchu bez zbytočných prieťahov – a bez právnika, ktorý by mu celkom určite poradil niečo iné - prizná, že vina za nehodu jeho manželky padá na jeho hlavu. Vďaka Neriman (Ayşen Sezerel) získa Ceren ďalší mimoriadne cenný tromf... Dôkaz, že Cenk a Nedim (Berker Güven) sú bratia! Rodinný právnik Karaçayovcov je frustrovaný, pretože jeho čudne rezignovaný klient tvrdohlavo odmieta akúkoľvek pomoc. Desivá prognóza Seniz, s ktorou ich zoznámi jej operatér, je pre Cenka a Damlu obrovským šokom. Kým jeho sestra sa ani nezmôže na slovo, frustrovaný Cenk si zlosť vybije na Nedimovi, ktorého viní zo všetkého zlého, čo jeho rodinu postihlo. A keď sa ho Cemre (Sera Kutlubey) zastane... Vykáže ich v hneve z nemocnice oboch. Ceren je z pokrytectva muža, ktorým bola ešte donedávna taká posadnutá, zhnusená – muža, ktorý tu teraz vyplakáva kvôli svojej krutej a zákernej matke, no pre svoje nevinné dieťa, ktoré má tá harpya na svedomí a ku ktorému on ešte stále nenabral odvahu sa priznať, nevyronil ani jedinú slzu!

Galéria

Keď jej Ceren prikáže, aby upratala jej izbu, labilnej Başak akoby úplne preskočilo – začne ju demolovať, akoby vo vile ani nebola slúžkou, ale paňou a mala právo, na čo si len zmyslí... Nedim sa nevzdáva a napokon nájde spôsob, ako strýka dostať na slobodu – jednoznačný dôkaz o jeho nevine. No jeho víťazstvo má tak trochu trpkú príchuť, pretože zlomený Agah sa už do vily nechce nikdy viac vrátiť. Keď Ceren pochopí, že ich nerovné spojenectvo sa definitívne skončilo, svoj hnev na všetkých, čo jej ublížili, obráti i proti Nedimovi.

Keď sa Cenk pokúsi dostať z otca odpovede na všetky pálčivé otázky, ktoré mu nedajú spávať, nešťastný Agah mu nedokáže a nechce uštedriť ranu, ktorá tak nemilosrdne zrazila na kolená jeho samého. Ranu, z ktorej sa už zrejme nikdy nespamätá...

Sledujte v pondelok, 12. februára, o 10.45!

Nenechajte si ujsť ani pôvabný romantický film Magický Valentín - v nedeľu, 18. februára, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie