Dve tváre Istanbulu: 125. a 126. epizóda

Dve tváre Istanbulu: 125. a 126. epizóda

Civana nahnevá, keď dvojtvárny Yusuf začne baliť Damlu a prestane sa ovládať. Ich nerovnému vzťahu to ani trochu neprospeje...

Napriek tomu, že po Başak (Sevinç Kumas) a drobčekovi, ktorého po nečakanom odhalení pravdy uniesla, už intenzívne pátra väčšina skúsených ochrankárov zo sídla Karaçayovcov, zatiaľ, žiaľ, nemajú žiadnu použiteľnú stopu. Aj keď to Seher (Deniz Uĝur) možno myslí dobre, opäť namiesto toho, aby bola Ceren (Bahar Şahin) v ťažkých chvíľach oporou, dcéru ešte viac rozruší radou, aby sa zatiaľ radšej neupínala na myšlienku, že Atlas je jej syn, pretože šance naozaj nie sú veľké... Seniz (Mine Tugay) má šťastie, že sa nežná Damla (Simay Barlas) viac podala na svojho otca (Fikret Kuşkan) ako na ňu a že sa v nej pri pohľade na jej slzy prebudí súcit a neha. Başak spanikári, keď ju pán Agah a jeho muži napokon nájdu. Rozbije zrkadlo, v zúfalstve si pritlačí na krk obrovský črep a hrozí, že sa zabije, ak jej vezmú synčeka! O to väčší zázrak je, keď o pár dní neskôr zdrvená Ceren konečne smie urobiť, o čom dosiaľ márne snívala – zovrieť svoje dieťatko do náručia... Jediným tieňom na jej triumfálnom návrate do vily je tak Cenkova (Mehmet Ozan Dolunay) neprítomnosť. A tak, aby si aspoň trochu vylepšila náladu, zájde za „svokričkou“ (Mine Tugay), aby jej opakovane vmietla do tváre, že nad ňou vyhrala – netušiac, čo tým spôsobí! Cemre (Sera Kutlubey) vie, že je možno jediná, koho si Cenk aspoň vypočuje, ak už nepočúvne, preto si s ním dohodne stretnutie a... Poriadne mu vyčistí žalúdok! Nedimova (Berker Güven) súcitnosť nenechá chladnou nielen Damlu, ale ani zahanbenú Seniz.

Galéria

Ceren sa veľmi dotkne, keď pochopí, že aj keď sa Cenk chce o ich synčeka náležite postarať, ona v jeho plánoch miesto nemá! Civana (Idris Nebi Taşkan) nahnevá, keď dvojtvárny Yusuf (Oğuz Peçe) začne baliť Damlu a prestane sa ovládať. Ich nerovnému vzťahu to ani trochu neprospeje... Práve naopak - zdá sa, Seher mala predsa len pravdu. Prejde sotva pár dní a Ceren je späť v starých, nezdravo ambicióznych koľajach – pritlačí na Cenka, aby ju a jej syna kráľovsky odškodnil za opätovné odmietnutie!

Cenk sa opäť zachová ako zbabelec, keď riešenie svojich problémov presunie na iné, mocnejšie plecia – na plecia svojho otca. A po jeho ráznom zásahu... Vo vile nezostane kameň na kameni.

Sledujte v piatok, 16. februára, o 10.50!

Nenechajte si ujsť ani pôvabný romantický film Magický Valentín - v nedeľu, 18. februára, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie