Slobodu využívajú naplno. Rachel a Claude nafotili odvážne snímky

Slobodu využívajú naplno. Rachel a Claude nafotili odvážne snímky

Dvojici to pristane.

V šou im trvalo niekoľko dní, kým pochopili, že ich to k sebe ťahá. Fanúšikovia si spočiatku mysleli, že v prípade tejto dvojice ide výlučne o fyzickú príťažlivosť. Na začiatku si to viac-menej nahovárali aj oni dvaja. A hoci si to nechceli priznať, veľmi rýchlo zistili, že v nich vzájomná blízkosť zapaľuje oveľa viac.

Galéria

​Rachel a Claude sa v Love Islande postupne otvárali nielen pred divákmi, ale aj sami pred sebou a učili sa o svojich pocitoch úprimne rozprávať. Vznikol z toho jeden z najsilnejších vzťahov v celej šou, ktorý to úspešne dotiahol až do finálového večera.

​Dvojica si síce titul víťazov Love Islandu neodniesla, no zato odišla s pekne fungujúcim vzťahom, na ktorom, zdá sa, pracujú aj po odchode z vily. Príspevky na sociálnych sieťach ukazujú, že Rachel a Claude trávia striedavo spoločný čas v Česku a na Slovenku, kde sa venujú všetkému, čomu sa v šou nemohli.

Najnovšie sa dvojica pochválila odvážnymi snímkami, ktoré spolu nafotili, a fanúšikovia sú nadšení. „Pristane vám to,“ znel jeden z komentárov. „Ste veľmi pekný pár, dúfam, že vám to vydrží,“ pridala sa česká fanúšička a nielen ona je dôkazom, že mladí zaľúbenci z Love Islandu majú množstvo priaznivcov.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa ?RACHEL♌️ (@rachellkka)

Sledujte Love Island After na Voyo.

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie