Meryem: 1. a 2. epizóda

Meryem: 1. a 2. epizóda

Následky tragickej večernej nehody v príšernom lejaku v základoch otriasli dvoma životmi a navždy ich zmenili - životmi Savaşa a Meryem...

Keď sme šťastní, zvyčajne vôbec nemyslíme na to, že náš život, sny a plány sa môžu dramaticky zmeniť doslova v sekunde. Alebo sa to cielene snažíme úplne vytesniť. Presne to sa, žiaľ, stalo krásnej Meryem (Ayça Ayşin Turan) a šarmantnému Savaşovi (Furkan Andiç), hoci sa ich životné cesty nikdy predtým nepreťali. A v ten osudný deň, ktorý všetko zmenil, boli obaja veľmi, veľmi šťastní... On práve požiadal o ruku svoju priateľku Sevinç (Sezgi Sena Akay), ktorá zo smutného chlapca urobila šťastného muža, a dúfal, že v nádhernom dome, ktorý pre ňu kúpil, spolu zostarnú – a popritom hľadal spôsob, ako to obhájiť doma, kde mu už za nevestu vybrali „lepšiu partiu“, jeho dlhoročnú najlepšiu kamarátku Derin (Açelya Topaloğlu), o čom s ním vôbec nemienia diskutovať. Ona zase naivne snívala o obyčajnom ľudskom šťastí po boku svojho ambiciózneho priateľa Oktaya (Cemal Toktaş), ktorý sa práve stal prokurátorom – netušiac, že on sa poza jej chrbát už dlhšie stretáva s inou, s atraktívnou a hriešne bohatou Beliz (Bestemsu Özdemir), a s ňou sa chce rozísť, nie požiadať ju o ruku. Ktovie, možno by všetko dopadlo úplne inak, nebyť Derininej urazenej hrdosti, Oktayovho chrapúnskeho slabošstva a... Tragickej večernej nehody v príšernom lejaku.

Galéria

Len pár ľudí vie, čo sa v tú prekliatu noc naozaj stalo. Teda, nie celkom, každý totiž pozná len časť boľavej skladačky, Derin a Savaşov otec Yurdal (Uğur Çavuşoğlu) to, čo nehode predchádzalo, zbabelec Oktay zase to, čo sa stalo bezprostredne po nej. No jej následky v základoch otriasli dvoma inými životmi a navždy ich zmenili - životmi Savaşa a Meryem... Do istej miery aj preto, že zbabelec Oktay sa zo strachu, že pre zavinenie vážnej nehody s následkom smrti, navyše pod vplyvom alkoholu, príde o kariéru i slobodu, rozhodne chrapúnsky zamiesť všetky stopy svojho fatálneho zlyhania.

Je skrátka odhodlaný zachrániť si krk za každú cenu – a keď sa do vyšetrovania pustí nielen mimoriadne bystrá policajná dôstojníčka Burcu (Serenay Aktaş), ale i zdrvený Savaş... Zrejme aj za cenu obetovania nevinnej, nič netušiacej Meryem!

Sledujte v pondelok, 11. septembra, o 10.45!

Nenechajte si ujsť ani skvelú českú komédiu Líbáš jako Bůh - v sobotu, 16. septembra, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie