Moja malá princezná: 87. a 88. epizóda

Moja malá princezná: 87. a 88. epizóda

Počas hry s kamarátkami si Öykü na lavičke na detskom ihrisku všimne čudný balíček. Neodolá, nazrie doň a... Zostane v nemom úžase!

Vraví sa, že nič nie je nebezpečnejšie ako ohrdnutá žena. Nuž, možno by stálo za to toto tvrdenie rozšíriť aj o ohrdnutých mužov, pretože to, ako sa Murat (Faruk Barman) pomstí Candan (Leyla Lydia Tuğutlu) za odmietnutie... Je svinstvo najhrubšieho zrna! Öykü (Beren Gökyıldız), Mertcan (Deniz Ali Canokur) a, verte tomu alebo nie, aj İlayda (Eliz Neşe Çağın) sa pokúsia Göktürkovcom aspoň trošku finančne vypomôcť predajom vreckoviek. No vôbec to nedopadne tak, ako pôvodne plánovali... Sevgi (Sinem Ünsal), Uğur (Tugay Mercan), Betül a Ayla (Elit Andaç Çam) temer zošalejú od strachu, keď sa ani jeden z krpcov po skončení vyučovania neobjaví pred školou. A keď sa o nezvestných deťoch dozvie Demir (Buğra Gülsoy), hneď v prvý deň v novej práci riskuje vyhadzov! Byť rodičom je naozaj ťažké. A obzvlášť vo chvíľach, keď mučivý strach strieda úľava, tú hnev, ten zase smútok, hanba, ale i obrovské dojatie. Vo chvíľach, ako je táto – keď pochopíte, že vaše dieťa je oveľa dospelejšie, ako ste predpokladali. Vlastne zrejme oveľa dospelejšie, ako mnohí dospelí...

Počas hry s kamarátkami si Öykü na lavičke na detskom ihrisku všimne čudný balíček. Neodolá, nazrie doň a... Zostane v nemom úžase! Keď sa spamätá z prvotného šoku, urobí veľkú chybu. Rozhodne sa totiž ani rodičom, ani Uğurovi vôbec nič nepovedať. Demir má panický strach, že sa stav jeho milovanej malej princeznej znovu zhorší, preto ju sleduje ako ostriež. Candan si zvyká na rolu ženy v domácnosti - vzhľadom na okolnosti prekvapivo ľahko... Öykü sa po zrelej úvahe napokon predsa len niekomu zdôverí so svojím tajomstvom. Správne, Mertcanovi.

Demir má v novej práci smutné déjà vu, keď jeden zo zákazníkov s malým synčekom naňho skúsi rovnaký trik, aký v horších časoch nie raz použil aj on sám s Öykü.

Sledujte v piatok, 30. septembra, o 10.20!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie