Moja malá princezná: 91. a 92. epizóda - FINÁLE

Moja malá princezná: 91. a 92. epizóda - FINÁLE

Öykü ešte nikdy nebola taká šťastná, ako práve dnes, keď sa na jej ocka a strýka, večných smoliarov, osud konečne usmieva poriadne zoširoka!

Aj keď sa Cemal (Serhat Teoman) a Uğur (Tugay Mercan) naozaj veľmi tešia, že sa Müfide (Suna Selen) konečne znova vrátila domov, keď im poriadne vyčistí žalúdok, že šli na pytačky bez nej, tvária sa ako kôpky nešťastia. A ak by spolu s nimi na trestnej lavici (rozumej v obývačke na pohovke) sedel i Demir (Buğra Gülsoy), nepochybne by sa tváril presne tak isto! Lenže Demir dnes večer mešká, pretože má ešte jednu nečakanú povinnosť... A keď konečne dorazí, situácia už sa zdá byť nadobro stratená – stará mama totiž o žiadnej svadbe nechce ani len počuť. No Öykü (Beren Gökyıldız) je na tom inak. Tá by totiž uvítala nie jednu svadbu, ale hneď dve!

Demir vnukne Uğurovi spásonosnú myšlienku, ako nahnevanú mamičku Müfide predsa len obmäkčiť. Chce to však malý úskok a... Riadnu dávnu šťastia. Keď sa uveličený Demir delí s kamarátmi o dobré správy, šéf mu vyrazí dych ďalšou. Prvá večera nádejných svatovcov a (ak sa niečo výrazne nepokašle) hádam aj budúcich manželov prebieha prekvapivo harmonicky. Candan (Leyla Lydia Tuğutlu) je úplne vedľa z noviniek, ktoré má pre ňu Demir. Je neprehliadnuteľne zaskočená... Ale tiež veľmi, veľmi šťastná.

Sevgi (Sinem Ünsal) sa rozhodne poradiť sa pri výbere svadobných šiat s Candan. Čo, samozrejme, znamená poradiť sa aj s Öykü. Našťastie, pretože práve v jej bystrej hlavičke skrsne naozaj, naozaj skvelý nápad!

Keď krátko pred obradom kuriér doručí Candan balíček od Demira, len vševedko Öykü tuší, čo sa v ňom skrýva – pre spolunevesty Sevgi a Candan je to prekvapenie, z ktorého sa tají dych od dojatia...! Komisár Hüseyin naozaj nevie, čo si má myslieť, keď mu zavolá jeho budúci zať Uğur a požiada ho o pomoc. Chvíľku je dokonca v pokušení nechať svojich kolegov, aby jeho, Demira aj Cemala zbalili spolu s lupičmi, ktorým prekazili plány...

Uğura pri pohľade na budúcu manželku úplne prevalcujú emócie a všetkých poriadne vydesí. Úplne totiž zamrzne – nedokáže sa ani len pohnúť, nieto ešte hovoriť! Ešteže je tu Cemal... Öykü ešte nikdy nebola taká šťastná, ako práve dnes, keď sa na jej ocka a strýka, večných smoliarov, osud konečne usmieva poriadne zoširoka! No nielen na nich, ale i na všetkých ich priateľov a blízkych. A tiež na ňu, pretože jej dnes doprial ten najkrajší a najvzácnejší zo všetkých darčekov – mamičku.

Zo smutného a bezútešného života dievčatka so závideniahodnou fantáziou, ktoré pred celým svetom predstiera, že je všetko v najlepšom poriadku, sa tak môže stať len ďalší príbeh o sile lásky a nádeje, krásna rozprávka na dobrú noc...

Sledujte v utorok, 4. októbra, o 10.20!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie