Moja malá princezná: 89. a 90. epizóda

Moja malá princezná: 89. a 90. epizóda

Demira a Candan poriadne znepokojí, keď sa dozvedia, že Mertcan klamal, aby chránil Öykü – a ešte viac, keď dcérku začujú hovoriť zo sna.

Nešťastného Uğura (Tugay Mercan), ktorý si márne láme hlavu, prečo sa k nemu milovaná Sevgi (Sinem Ünsal) správa tak odmietavo, totálne vykoľají, keď mu Demir (Buğra Gülsoy), pretože sa už nedokáže len tak nečinne prizerať, ako sa jeho najlepší kamarát trápi, otvorí oči. Je z toho dokonca tak vedľa, že svojej láske hneď zavolá a bez zbytočných okolkov jej oznámi, že hneď zajtra k nim príde na pytačky! Öykü (Beren Gökyıldız) pred rodičmi stále tají batôžtek s množstvom peňazí, ktorý našla v parku – batôžtek, z ktorého si už pár drobných „požičala“, aj keď s ťažkým srdcom. Jej tajomstvo však už možno dlho tajomstvom nezostane, pretože jej viac ako štedrý príspevok nezostane nepovšimnutý. No ktovie, možno predsa... Koniec koncov, ešte je tu Mertcan (Deniz Ali Canokur), ktorý jej vždy kryje chrbát. Demir má akýsi zvláštny pocit v oblasti žalúdka, keď sa s Uğurom a Cemalom (Serhat Teoman) dozvedia o nešťastí, ktoré postihlo jedného z najmilších starkých zo susedstva. Deň pokročil, prípravy na pytačky u Göktürkovcov vrcholia, rovnako ako nervozita nádejného ženícha. A keby ešte vedel, že Sevgi stále nenašla odvahu povedať otcovi, čo sa chystá, takže ten neborák vôbec nič netuší... Zrejme by sa ešte na prahu otočil na päte a zmizol ako gáfor!

Murphyho zákony, žiaľ, dnes večer zaúčinkujú v celej svoje kráse, a tak už i tak dosť napätá situácia, ktorá sa každou minútou viac a viac vyostruje, napokon vyvrcholí veľkým treskom, ktorý absolútne nikto neočakával. Nečudo, že sa smoliar Uğur cíti, akoby bol prekliaty! O to väčšie je jeho prekvapenie, vlastne prekvapenie všetkých zúčastnených, keď všetko dopadne úplne inak, ako sa zdalo... Oveľa, oveľa lepšie! Demira a Candan (Leyla Lydia Tuğutlu) poriadne znepokojí, keď sa dozvedia, že Mertcan klamal, aby chránil Öykü – a ešte viac, keď dcérku začujú hovoriť zo sna. Byť otcom či mamou nie je ľahké, no byť dobrým otcom a dobrou mamou... Je pekelne ťažké. A vo chvíľach ako je táto - keď ide o to najvzácnejšie, čo v živote majú - to platí dvojnásobne.

Vraví sa, že pravda oslobodzuje. O tom, že nie bezdôvodne, sa Öykü presvedčí na vlastnej koži v jednej z najtvrdších, no zároveň najcennejších lekcií, aké človeku uštedrí sám život...

Sledujte v pondelok, 3. októbra, o 10.20!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie