• Relácie
  • Na nože
  • Zrodila sa nová kuchárska hviezda! Dojatý otec sa nečakane rozplakal

Zrodila sa nová kuchárska hviezda! Dojatý otec sa nečakane rozplakal

Takýto nával nezažili už roky, misia sa podarila.

Po prvej návšteve reštaurácie Bella Italia tušil Martin Novák, že ho nečaká ľahká práca. Spolumajiteľ a šéfkuchár Tibor bol totiž skalopevne presvedčený, že jedálny lístok aj postupy varenia nastavil dobre a nič netreba meniť. Šéfova tvrdohlavosť bránila jeho synovi, aby sa prejavil a zaviedol zmeny a Dávid svoju snahu časom vzdal. Až po Martinovej intervencii Tibor s ťažkým srdcom súhlasil, aby sa zmenil jedálny lístok a Dávidovi dal väčšiu voľnosť. A jednoznačne urobil správnu vec.

Veľké znovuotvorenie reštaurácie so špeciálnym menu dopadlo na výbornú, aj keď sa niektorým chybám nevyhli. Hostí pozval Martin a tí, ak bolo treba, nešetrili kritikou. Chaos v kuchyni (video pod článkom) paradoxne najlepšie zvládal práve Dávid. Boľ ľadovo pokojný a robil presne to, čo mal. Martin bol veľmi prekvapený z jeho prístupu a po odchode posledného hosťa ho vychválil. Neváhal použiť ani termín, že sa zrodila nová kuchárska hviezda. Dojatý Tibor, ktorý najskôr neveril, že Dávid na to má, sa nakoniec od hrdosti rozplakal.

​Ďalšiu premiérovú epizódu Na nože uvidíte v stredu 15. februára o 20.30 h na Markíze. Pozrieť si môžete zatiaľ tú prvú: 

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie