• Relácie
  • Na nože
  • Nečakane sme sa objavili v ďalšej reštaurácii z Na nože: Čašníčka skoro odpadla!

Nečakane sme sa objavili v ďalšej reštaurácii z Na nože: Čašníčka skoro odpadla!

Nečakane sme sa objavili v ďalšej reštaurácii z Na nože: Čašníčka skoro odpadla!

Ako dopadol test známych mäsových guličiek?

Naše tajné návštevy v reštauráciách zo šou Na nože pokračujú. Z Banskej Štiavnice, kde sme inkognito navštívili reštauráciu Na Trojici, sme sa presunuli do Nitry a zamierili do podniku Hangar (predtým známym ako Záhrada), aby sme ochutnali mäsové (aj nemäsové) guľky, ktoré pre majiteľa Martina Pajera vymyslel náš šéfkuchár Martin Novák. No asi sme spravili osudovú chybu, pretože sme mali ešte plné bruchá z obedu v Banskej Štiavnici. Ale obetovali sme sa, prekonali sme všetky nástrahy a aj napriek prekážkam sme išli do toho!

​Do Hangaru sme prišli krátko pred štvrtou popoludní a objednali sme si hydinové guľky s cestovinami, hovädzie s opekanými zemiakmi a sladké tvarohové. Čašníčka nám najskôr doplietla objednávku a namiesto tvarohových guliek sme dostali úplne iné, ale rýchlo svoju chybu napravila. Keď sme sa pri platení „odhalili“, takmer od šoku odpadla. A hneď nám vysvetlila, že sme ju poriadne zaskočili, keďže do Hangaru nastúpila iba pred troma dňami. Od šéfa Martina Pajera sme hneď zisťovali, koho nahradila, alebo či ide o rozšírenie personálu. Odpoveď na túto otázku a tiež to, ako sa im momentálne darí a či nám chutilo, sa dozviete v reportáži. 

Galéria

Ďalšiu premiérovú epizódu Na nože si môžete pozrieť v stredu 29. marca o 20.30 h na Markíze. Ak ste ešte nevideli aktuálnu časť, môžete si ju pozrieť priamo tu.

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie