• Relácie
  • Na nože
  • Aký bol návrat do hotela Tulipán? Vysmiaty Martin, v kuchyni to konečne žije

Aký bol návrat do hotela Tulipán? Vysmiaty Martin, v kuchyni to konečne žije

Aký bol návrat do hotela Tulipán? Vysmiaty Martin, v kuchyni to konečne žije

Zdá sa, že tatranský podnik sa vydal správnou cestou.

Šéfkuchár Martin Novák a štáb relácie Na nože má za sebou ďalšiu úspešnú misiu. V hoteli Tulipán v Tatranskej Lomnici musel Martin bojovať najmä so zvláštnym personálnym obsadením, keďže každý robil v podstate všetko. A tiež s rozdielnou kvalitou jedál. Kuchyňa si preto žiadala poriadnu zmenu a hlavne vedúcu osobnosť. Preto Martin dohodil majiteľovi Petrovi známeho odborníka Tomáša Tejbusa, aby sa ujal úlohy lídra.

​Po viac ako mesiaci sa Martin do Tulipánu vrátil a zistil, že jeho snaha nebola márna. Majiteľ Peter žiaril šťastím, pretože všetky zmeny a novinky prekonali jeho očakávania, dokonca sa mu podarilo zohnať 17 brigádnikov a v kuchyni to konečne začalo žiť. Podnik sa vybral správnym smerom, o čom svedčila aj plná terasa hostí. Jedlá, ktoré si Martin objednal, spĺňali vysoký štandard, aj keď objavil niekoľko chybičiek. Aké bolo nakoniec jeho záverečné hodnotenie?

Šou Na nože pokračuje ďalšou premiérovou epizódou v stredu 4. októbra o 20.30 h na Markíze, alebo si ju môžete pozrieť už v predstihu na Voyo.

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie