Situácia, akú ešte nezažil: Toto je samoobsluha?

Situácia, akú ešte nezažil: Toto je samoobsluha?

Martin zostal v pomykove, taký opustený sa dávno necítil.

Ako sám vojak v poli. Presne tak sa cítil Martin Novák, keď po prvý raz vošiel do reštaurácie California pub v Ružomberku, kam zavítal štáb šou Na nože v rámci tretej série. Prišiel v čase obeda, ale s nájdením miesta pri stole nemal žiaden problém. Podnik bol totiž úplne ľudoprázdny, nebolo tam ani nohy. To, že sa v reštaurácii nenachádzali nijakí hostia, je síce problém, ale ešte väčší bol, že ani stopa nebola ani po obsluhe.

Galéria

Veľký šéf tak sedel sám pri stole, zúfalo hľadal aspoň nejaký jedálny lístok, aby si aspoň pozrel, čo má reštaurácia v ponuke. Bohužiaľ, nenašiel ani jediný. Takúto situáciu už dávno nezažil, a tak si čas krátil čítaním recenzií na internete. A tie teda lichotivé neboli. Nakoniec sa sám vybral hľadať obsluhu s otázkou, či je toto samoobsluha. Martin a celý personál však nakoniec doviedli náročnú misiu do úspešného konca. Prídete sa najesť?

Ďalšiu premiérovú epizódu Na nože uvidíte v stredu 3. apríla o 20.30 h na Markíze, piatu časť tretej série si môžete pozrieť priamo tu.

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie