• Relácie
  • Na nože
  • Na nože opúšťa Slovensko! Martin Novák mieri za hranice

Na nože opúšťa Slovensko! Martin Novák mieri za hranice

Na nože opúšťa Slovensko! Martin Novák mieri za hranice

Aj v inej krajine zúfalo potrebujú jeho pomoc.

Po prvý raz v histórii projektu Na nože sa Martin Novák vyberie za hranice Slovenska. Obľúbená relácia totiž zarezonovala aj v Česku a o pomoc poprosil podnik Penzion & Řízkárna Veranda z Frýdku-Místku. Martinovi poslala správu Miša, ktorej mama je z Malaciek a práve u nej s priateľom Michalom videli v televízii slovenskú verziu celosvetovo úspešného formátu. A keďže prevádzkujú reštauráciu, s ktorou to ide z kopca, skúsili šťastie.

Galéria

Martin neváhal a spolu so štábom vyrazil do mesta v Moravskosliezkom kraji. Miša a Michal začali v gastro biznise podnikať pred siedmimi rokmi, pričom o tom nemali „ani šajnu“. Michal prišiel s konceptom podniku orientujúceho sa na rezne a stále mu verí. Lenže reštaurácii sa darilo len zhruba prvé dva roky a odvtedy je to len horšie a horšie. Miša by už rezne aj zrušila, ale Michal sa svojho sna nechce vzdať. Odhalí Martin príčinu úpadku? Veď predsa rezeň sa nedá pokaziť. Alebo áno?

Viac sa dozviete v premiérovej epizóde Na nože v stredu 17. apríla o 20.30 h na Markíze, aktuálnu časť si môžete pozrieť priamo tu.

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie