• Relácie
  • Na nože
  • Hrozný osud majiteľa reštaurácie: Keď mal šesť, priateľ jeho mamy ho skoro uškrtil!

Hrozný osud majiteľa reštaurácie: Keď mal šesť, priateľ jeho mamy ho skoro uškrtil!

Hrozný osud majiteľa reštaurácie: Keď mal šesť, priateľ jeho mamy ho skoro uškrtil!

Musí sa kontrolovať, má strach, že by mohol niekoho fyzicky napadnúť.

Martin Novák a šou Na nože premiérovo opustili rodnú hrudu a vybrali sa do Českej republiky. Michal a Miša majú vo Frýdku-Místku penzión Veranda aj s reštauráciou, ktorá sa špecializuje na rezne. Lenže posledné roky sa im vôbec nedarí a Martin je ich poslednou nádejou. Nielen pre reštauráciu, ale možno aj pre ich vzťah. Už niekoľkokrát sa pre vedenie podniku poriadne posekali a na istý čas sa aj rozišli. Miša si totiž myslí, že Michal je príliš veľký dobrák, zamestnancom všeličo odpustí a ju považujú v podniku len za akéhosi votrelca.

Galéria

Michal si dobre uvedomuje, že jeho povaha a prístup sú v podnikaní skôr prekážkou. Lenže má to svoj dôvod a ten je poriadne temný. Osud sa s ním nemaznal a prežil hrozné detstvo. Jeho mama mala vtedy priateľa, ktorý ich často bil. Všetkých, jeho, sestru aj mamu. Keď mal šesť rokov, tak ho takmer uškrtil! Hoci má Michal už 34 rokov, stále má v sebe nahromadenú zlosť a má strach, že by pri konfrontácii mohol niekoho fyzicky napadnúť. Preto sa pri hádkach alebo problémoch radšej stiahne a odíde.

Viac sa dozviete v premiérovej epizóde Na nože v stredu 17. apríla o 20.30 h na Markíze, aktuálnu časť si môžete pozrieť priamo tu.

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie