• Relácie
  • Na nože
  • Tak toto nikto nečakal: Martin vyznal jednej z kuchárok lásku!

Tak toto nikto nečakal: Martin vyznal jednej z kuchárok lásku!

Tak toto nikto nečakal: Martin vyznal jednej z kuchárok lásku!

Verejne, pred kamerami... no teda!

Martin Novák má za sebou špecifickú epizódu Na nože. Po prvý raz bol pomáhať za hranicami Slovenska, no aj tak mal pocit, že je doma. Predsa len, s Čechmi sme kedysi tvorili spoločný štát a Martin to stále považuje za jednu krajinu, v ktorej sa narodil. Každopádne, jeho misia vo Frýdku-Místku dopadla na výbornú, vydaril sa aj záťažový večer a rovnako dobre (ak nie ešte lepšie) vyšiel aj jeho návrat do reštaurácie Veranda.

Galéria

​Ale vrátime sa späť ešte k veľkému večeru, ktorý majiteľovi Michalovi dokázal, že rezne sú definitívne minulosťou a nový smer s kvalitným domácim jedlom má obrovský potenciál. Po odchode hostí poďakoval svojim zamestnancom a dokonca ich pooblieval nejakým šumivým vínom. Dojemnú reč mal aj Martin, ktorý sa vo Verande cítil veľmi dobre a všetci mu prirástli k srdcu. Najviac evidentne kuchárka Anička, ktorej pred všetkými povedal, že ju miluje!

Ďalšiu premiérovú epizódu Na nože uvidíte v stredu 24. apríla o 20.30 h na Markíze, 8. časť tretej série si môžete pozrieť priamo tu.

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie