Novákovi vyrazilo poistky: Od smiechu sa takmer poskladal

Novákovi vyrazilo poistky: Od smiechu sa takmer poskladal

A rovno dvakrát, také niečo ešte nevidel. Ani nepočul.

Návšteva Martina Nováka a šou Na nože v susednom Česku bola nielen zaujímavou výzvou, ale aj poriadne zábavným výletom. Obľúbený šéfkuchár sa naozaj dobre bavil a hneď po príchode do reštaurácia Veranda mu vyrazilo poistky. A rovno dvakrát! (Ale v podstate aj viackrát.) Najskôr sa zabával na tom, ako kuchári len mäso režú, vyklepú, obalia a vypražia. A takto stále dokola. Už sa im o tom asi musí aj snívať. Navyše, na celú kuchyňu majú len jedinú fritézu.

Galéria

​Potom objavil niečo, čo ešte v živote nevidel. Dostal záchvat smiechu, keď objavil mrazničku, ktorá mala namiesto veka polystyrén obalený v igelite. Znova išiel do kolien, keď sa kuchárov pýtal, čo by navarili detským zákazníkom. Vyprážaný syr? Ale nie, veď deti milujú niečo úplne iné. Čo tak penne pomodoro? Kuchárka Jana netušila, o čo ide a zareagovala otázkou: „Pe... co?“ To už Martin nevydržal a skoro sa poskladal.

Ďalšiu premiérovú epizódu Na nože uvidíte v stredu 24. apríla o 20.30 h na Markíze, aktuálnu časť si môžete pozrieť priamo tu.

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie