Toto dávajú deťom?! Martin zostal úplne zhrozený

Toto dávajú deťom?! Martin zostal úplne zhrozený

Neveril vlastným očiam, čo našiel v kuchyni.

Martin Novák sa z Česka presúva opäť na Slovensko a obľúbená šou Na nože zavíta pod Tatry. V obci Ždiar sa nachádza rodinný penzión Jánošík, ktorý vlastní Rado spolu s manželkou Andreou. Majiteľ však paradoxne o pomoc nepožiadal, Martina zavolal jeho kuchár Vlado, ktorý by rád posunul varenie na vyššiu úroveň. Problém však je, že penzión sa špecializuje na lyžiarske výcviky, školy v prírode a tábory. Klientmi sú teda deti a aby Rado napĺňal kapacity medzi silnou konkurenciou v okolí, tlačí ceny čo najviac dolu. Šetrí, kde sa dá, aj na potravinách.

Galéria

Keď Martin prišiel do penziónu, akoby sa vrátil do detstva. Celé zariadenie vrátane kuchyne a dokonca aj podávaných jedál evokovalo, ako keby sa zasekli niekde na začiatku deväťdesiatych rokov minulého storočia. A asi v tom roku sa niekedy stratila aj chuť toho, čo deťom ponúkajú. Že majiteľ nechce veľmi investovať, Martin zistil okamžite, ale pri podrobnejšej kontrole zistil, že je to ešte horšie. Zostal zhrozený, keď objavil najlacnejší možný sirup plný rôznych dochucovadiel a chémie. Lepšie na tom neboli ani ďalšie ingrediencie, ako napríklad omáčky. Toto dávajú deťom?

Viac uvidíte v premiérovej epizóde Na nože v stredu 24. apríla o 20.30 h na Markíze, aktuálnu časť si môžete pozrieť priamo tu.

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie