• Relácie
  • Na nože
  • Podnik, ktorý neprestáva prekvapovať: Veľký šéf už asi videl všetko

Podnik, ktorý neprestáva prekvapovať: Veľký šéf už asi videl všetko

Podnik, ktorý neprestáva prekvapovať: Veľký šéf už asi videl všetko

Že chodba vyzerá ako po výbuchu, by ešte dokázal pochopiť. Ale toto?

Návšteva Martina Nováka a šou Na nože v penzióne Jánošík v Ždiari, ktorý sa špecializuje na lyžiarske výcviky a školy v prírode, sa nezačala najlepšie. Celý objekt vrátane kuchyne a jedál je akoby vystrihnutý zo začiatku deväťdesiatych rokov minulého storočia. Majiteľ Rado nemá peňazí nazvyš a stravné jednotky sa snaží udržať na najnižšej možnej finančnej hodnote. Zato jeho kuchár Vlado má ambiciózne plány a chcel by variť úplne inak.

Galéria

​Lenže Martin si okamžite začal všímať veci, ktoré naznačujú, že ho pri tejto záchrannej misii nečaká nič ľahké. Hoci Vlado chce zmenu, nedokáže dobre uvariť ani to, čo momentálne majú v ponuke a vyhovára sa na nedostatočné vybavenie kuchyne, čo sa Martinovi akosi nepozdáva. A ešte viac musel krútiť hlavou, keď videl, že kuchár popri varení večere ešte aj umýva podlahu v jedálni. No a to, čo zbadal pri vydávaní stravy, ho už dorazilo úplne.

Viac uvidíte v premiérovej epizóde Na nože v stredu 24. apríla o 20.30 h na Markíze, aktuálnu časť si môžete pozrieť priamo tu.

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie