Yıldırım a Sergen sa opäť škaredo posekajú. Tentoraz kvôli Sanem

Čo je neskutočná irónia, pretože obom, rovnako ako pred rokmi, v skutočnosti ide o inú ženu.

Zvyčajne racionálna, ba až ľadovo chladná Çolpan (Sumru Yavrucuk ) si nahromadenú zlosť najprv vybije na asistentke Nihal (Gülay Sütçü), potom sa pustí do Sanem (Gökçe Eyüboğlu). Keď ju mama nečakane navštívi v práci, sklamaná Azra (Gökçe Bahadır) nedokáže prekročiť svoj tieň a povie jej všetko, čo má na srdci. No keď konečne príde reč na dôvod jej návštevy... Má pocit, akoby sa zrazu ocitla v zlom filme! Dosť podobne, no z iného dôvodu, je na to aj Yalın (Bertan Asllani), keď Güneş (Tülin Ece) náhle zaradí spiatočku – o svadbe už nechce ani počuť. Azra si uvedomí, že zachrániť jej mamu dokáže jediný človek (teda, ak vôbec niekto)... Yıldırım (Yiğit Kirazcı). Sergen (Sarp Akkaya) sa zúfalo snaží zabrániť odhaleniu a získať peniaze pre vydieračov, no jeho záchranný plán totálne vybuchne. Songül (Selen Uçer) naberie odvahu a zájde za Elçin (Tuğçe Ersoy) - aby vyplnila všetky boľavé medzery. Eylül (Büşra Yılmaz) sa sústavne utápa v sebaľútosti, bolesť otupuje liekmi a dcérku (Mila Kasarcı) trestuhodne zanedbáva.

Galéria

Azru čaká po príchode domov prekvapenie. A ešte aké! Güneş sa so svojím „pokleskom“ zdôverí Sanem. Jej radou sa však nemá v úmysle riadiť. Apropo, Sanem... Tá už má všetkého akurát dosť a práve sa chystá dať výpoveď, no pohľad na matkiných hostí – a dôvod ich návštevy - všetko zmení. Vďaka bystrej asistentke Funde (Burcu Söyler) získa Songül ďalší cenný tromf. Azra nemá veľmi na výber, preto pristúpi na dohodu, s ktorou vnútorne nesúhlasí. A asi neprekvapí, že ani jej klientka ňou nie je nadšená... Yıldırım a Sergen sa opäť škaredo posekajú. Tentoraz kvôli Sanem. Čo je neskutočná irónia, pretože obom, rovnako ako pred rokmi, v skutočnosti ide o inú ženu. Potvora Eylül obviní Vurala (Fırat Altunmeşe) z únosu. Nanešťastie, zjavne existuje len jediný spôsob, aby dostal, čo chce...

Keď Yıldırım zistí, prečo Sergen robí jednu chybu za druhou, dá mu dobrú radu. Vlastne asi tú najlepšiu zo všetkých rád. Kiežby si ju ten nešťastník vzal k srdcu!

Sledujte v pondelok, 5. februára, o 19.00!

Čo by si povedala na jed na potkany? Bol by pokoj...

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie