Sanem, bledá ako smrť, sa zrazu v bezvedomí zvezie Ermanovi do náručia

Po rozhovore s lekárom už jej život nikdy nebude taký ako predtým. A nielen ten jej...

Azra (Gökçe Bahadır) pre menší problém v komunikácii s protistranou zapojí do najnovšieho prípadu aj jazykovo predsa len zdatnejšiu Miray (Esma Yılmaz). Teda, teoreticky... Güneş (Tülin Ece), Yalın (Bertan Asllani) a Azra zatiaľ ani len netušia, že ich opatrný optimizmus vo veci nápravy pošramotených vzťahov medzi Çolpan (Sumru Yavrucuk) a Sanem (Gökçe Eyüboğlu), žiaľ, vôbec nie je namieste - pretože po včerajšku je zrazu v troskách nielen Borov (Serkan Altunorak) svet. Nešťastný Erman (Erdal Küçükkömürcü) dúfa, že bude môcť splniť posledné prianie jeho nebohej mamy, no muž, ktorého tak rád a úprimne, z hĺbky svojho srdca, volá synom, je príliš šokovaný a príliš ranený, aby prijal tento dar, ktorý skrátka neverí, že si zaslúži... Sanem má veľké šťastie, že v ťažkých chvíľach má nie jedno, ale hneď niekoľko pevných ramien na vyplakanie. Reč je, samozrejme, o zvyšných výnimočných ženách Cevherových – Çolpan, Azre, Güneş (Tülin Ece) a Deniz (Alara Turan). Nielen Efe (Barış Kılıç) je v riadnom šoku, keď zistí, že protistranu v jeho a Azrinom novom prípade zastupuje jeho expriateľka Buse. Presnejšie, jeho neprehliadnuteľne tehotná expriateľka! A ešte presnejšie expriateľka, ktorá zjavne presne vie, čo chce.

Galéria

Aj keď je to preňho ťažké, Bora jednoducho nemôže inak – musí sa dozvedieť každý hrozný detail, každučký kúsok boľavej pravdy o netvorovi, ktorému vďačí za život. Keď sa mu Sanem, bledá ako smrť, zrazu v bezvedomí zvezie do náručia, vydesený Erman okamžite privolá záchranku... Yalın má pre Güneş v talóne pár úžasných prekvapení. V podstate stále ešte nový a veľmi krehký vzťah Azry a Efeho sa otriasa v základoch. Akoby medzi nimi zrazu vyrástol múr, ktorý je stále širší, vyšší a hrubší... Po rozhovore s lekárom už Sanemin život nikdy nebude taký ako predtým. A nielen ten jej...

Pod vplyvom všetkej tej hrôzy, ktorú práve zistil o človeku, ktorého krv prúdi v jeho žilách a množstva alkoholu, bez ktorého by to určite neustál, urobí Bora obrovskú, neodpustiteľnú chybu... A ani o tom nevie.

Sledujte v stredu, 10. apríla, o 19.00!

Každá svadba v rodine bola katastrofa... Čo sa stane tentokrát?!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie