V jeden nezabudnuteľný podvečer si Çolpan a Erman konečne vymenia manželské sľuby

A všetci členovia Cevherovskej famílie, priatelia aj kolegovia sú v ich veľký deň, samozrejme, pritom.

Azra (Gökçe Bahadır) a Efem (Barış Kılıç) sú žiarivým príkladom toho, že sa nie bezdôvodne vravieva „Kto hľadá, nájde.“ Tí dvaja sú totiž naladení na rovnakú vlnu aj - alebo skôr najmä – vtedy, keď si jeden z druhého uťahujú. A ešte ako! Ermanova (Erdal Küçükkömürcü) láska k Çolpan (Sumru Yavrucuk) je taká veľká, že okamžite vie, že sa s jeho životnou láskou niečo deje. Nečudo, že chce poznať pravdu. Skrátka musí... Dynamika vzťahu Sanem (Gökçe Eyüboğlu) a Bora (Serkan Altunorak) sa kvôli tehotenstvu nenápadne, krôčik po krôčiku, mení. V tom najlepšom slova zmysle. Güneş (Tülin Ece) a Yalın (Bertan Asllani) konečne naberú odvahu povedať mame o svojom rozhodnutí, no vďaka chodiacemu chaose menom Deniz (Alara Turan) to vypáli trochu inak, ako sa s malou dušičkou nádejali. Azra a Sanem sa nemôžu zbaviť čudného pocitu, že ten včerajší „incident“ vo svadobnom salóne je možno predsa len ešte o čosi zamotanejší, ako sa na prvý i druhý pohľad zdá. Vlastne, sú si tým absolútne isté! Çolpan po zrelej úvahe urobí vážne rozhodnutie. Nie je to tak dávno, čo by ho považovala prinajmenšom za absurdné, ak nie nemožné. Efe a Bora sa na žiadosť svojich milovaných pustia do poriadne komplikovaného prípadu, ktorý ich pokojne môže stáť to najcennejšie, čo majú... Správne, ich temperamentné polovičky!

Galéria

Keď Çolpan dcéram oznámi, čo má v pláne, padnú im od údivu sánky. Niečo také totiž nečakali ani v tých najodvážnejších snoch! Začiatok nového života... Znie to tak optimisticky, všakže? V skutočnosti však tento krok môže mať rôzne podoby – a občas aj neoceniteľnej lekcie, na ktorú nikto nikdy nezabudne. Všetci členovia Cevherovskej famílie, priatelia aj kolegovia sú, samozrejme, pritom, keď si v jeden nezabudnuteľný podvečer na nádhernom mieste pri Bospore Çolpan a Erman konečne vymenia manželské sľuby...

Čas plynie ako voda. Alebo skôr skáče, a to doslova míľovými krokmi. No niektoré veci sa, našťastie či nanešťastie, nemenia. Tak ako neskrotnosť a výbušnosť Cevherovských žien!

Sledujte v piatok, 12. apríla, o 19.00!

Prisahám, že ani mne nič nepovedala, som zvedavá rovnako ako vy dve

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie