Vo svadobnom salóne začne neznámy muž ohrozovať prítomné dámy!

No vzhľadom na to, kto sú jeho zajatkyne – a koho láskami tie ženy sú -, ide o dosť atypickú rukojemnícku drámu...

Ďalší, komu sa Sanem (Gökçe Eyüboğlu) zdôverí s najkrajšou správou, akú kedy dostala, je maličká Çolpansu. Ibaže jej ujde, že ich rozhovor, alebo skôr jej rozradostený monológ, má svedka! Azra (Gökçe Bahadır) nie je včerajšia, takže hneď vie, odkiaľ vietor fúka, keď sa v médiách objavia jednoznačne pôsobiace fotky jej klientky v článku plnom nechutných poloprávd, lží a konšpirácií. Buse sa zjavne neštíti ničoho, aby dosiahla, čo chce... Plán povedať o dieťatku, ktoré nosí pod srdcom, všetkým ostatným až po tom, čo o ňom povie Borovi (Serkan Altunorak), vyletí hore komínom, a to rýchlosťou rakety stredného doletu! Z veľkej lásky k manželovi sa Sanem podujme na neľahkú úlohu - spoznať jeho nebohého biologického otca z inej perspektívy, než ponúkajú staré policajné a súdne záznamy. A to, okrem iného, znamená opätovné stretnutie s istým mužom, s ktorým sa už v minulosti raz stretla, za veľmi zvláštnych okolností... S Borovým nevlastným bratom. Ťažko povedať, či Azru viac naštve odhalenie Buseinho profesionálneho aj osobného zlyhania, alebo to, že tá mrcha svojou jedovitou poznámkou na jej adresu trafí do čierneho? Aby sa milovaný muž už viac neuzatváral pred ňou, pred svetom a nekonečným šťastím, ktoré majú na dosah, Sanem všetko staví na jednu kartu. Keď Efe nastaví hrdej Azre zrkadlo, pohľad doň ju zabolí. Aj slepý by totiž videl, že to nerobí zo zlomyseľnosti či pomstychtivosti, ale... Z lásky. A o to je to bolestnejšie!

Galéria

Všetky mladšie Cevherové sa márne predháňajú vo vyberaní vhodných svadobných šiat pre Çolpan (Sumru Yavrucuk), tej sa totiž do skúšania vôbec nechce. Teda, nechcelo – kým ju nepožiadala jej po novom najobľúbenejšia dcéra... Správne, Sanem. Dobrá nálada je však razom zabudnutá, keď sa vo svadobnom salóne zrazu zjaví neznámy, vrcholne rozrušený muž a začne ohrozovať všetky prítomné dámy! No vzhľadom na to, kto sú jeho zajatkyne – a koho láskami tie vo všetkých ohľadoch výnimočné (a skrz-naskrz svojhlavé) ženy sú -, ide o dosť atypickú rukojemnícku drámu...

Keď sa Tekin (Sait Genay) dozvie, kto a prečo dnes skončil uňho na klinike, nechá všetku prácu prácou a ponáhľa sa na oddelenie.

Sledujte vo štvrtok, 11. apríla, o 19.00!

O, pre teba hocičo! Zlatinko, čoby nie?

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie