Azra sa pod tlakom chodbových rečí a sústrastných pohľadov úplne zosype

Čo čert nechcel, priamo pred Yıldırımom, na ktorom si vybije zlosť. Ktovie, možno aj preto, že nie je pripravená počuť, čo má na srdci.

Deň pytačiek je konečne tu, no nik zo strany budúcej nevesty, vrátane samotnej Güneş (Tülin Ece), nevyzerá veľmi šťastne - a každý má na to viac-menej pádny dôvod. Už i tak dosť napätej atmosfére nijako nepridá veľké meškanie Sanem (Gökçe Eyüboğlu), ktorá navyše nevyzerá veľmi, ehm... Triezvo. Možno aj preto má veľký problém udržať na uzde svoj hnev i ústa, keď vidí všetku tú pretvárku a lži všade navôkol. Nečudo, že vybuchne. Dostane zo seba hotový vodopád špinavých tajomstiev jej blízkych, no nanešťastie nie všetko. Keď hackeri zverejnia druhú časť zoznamu klientov zoznamky Skrytá miestnosť, Yıldırım (Yiğit Kirazcı) sa horúčkovito snaží varovať nič netušiacu Azru (Gökçe Bahadır) ešte pred stretnutím s médiami. Nanešťastie to nestihne... Eren (Rüzgar Doruk Özmil) a Mercan (Emine Ada Sezer) sú ešte primalí, aby pochopili, čo sa deje, no Miray (Esma Yılmaz, žiaľ, nie. Hnevom zaslepená Güneş síce spraví sestre a mame ukážkovú scénu, no ďalej sa aj napriek zbaleným kufrom a odhodlaniu nedostane. To, čo sa všetky tri vzápätí naraz dozvedia, im totiž vyrazí dych. Nech už si to Sergen (Sarp Akkaya) predstavoval akokoľvek, nech dúfal v čokoľvek... Azra je príliš ranená, príliš ponížená, aby mu uverila.

Galéria

A nie je jediná, koho hnevu a pohŕdaniu ten somár teraz zaslúžene čelí. Hoci... Sanem je očividne jediná, kto o jeho vine nepochybuje. No aj Azra vo svetle nových okolností mnohé veci zrazu vníma inak. A aj keď sa veľmi snaží byť silná, pod tlakom všetkých tých chodbových rečí a sústrastných pohľadov sa napokon úplne zosype. Čo čert nechcel, priamo pred Yıldırımom, na ktorom si vybije zlosť. Ktovie, možno aj preto, že nie je pripravená počuť, čo má na srdci... Na rozdiel od ostatných si bojovne naladená Songül (Selen Uçer) nemyslí, že by z Alpayovej (Bülent Alkış) ponuky mala padnúť na zadok!

Çolpan (Sumru Yavrucuk) sa v spore týkajúcom sa jej najstaršej dcéry s priam železnou istotou... Postaví na nesprávnu stranu. Süreyya (Neslihan Yeldan) v mnohých ohľadoch otvorí Azre oči.

Sledujte v utorok, 6. februára, o 19.00!

Prezreli ste mu vrecká...?

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie