Keď jej Yıldırım skríži cestu, Azra ho opäť použije ako hromozvod

No tentoraz ju čaká nepríjemné vytriezvenie, pretože ako sa do hory volá...!

Aj keď sa Güneş (Tülin Ece) veľmi snaží dať opäť veci do poriadku, Yalın (Bertan Asllani) jej nedokáže odpustiť. Je príliš sklamaný, príliš ranený. Süreyya (Neslihan Yeldan) uviazne v jej manželom dômyselne nastraženej nechutnej pasci. No Azrina (Gökçe Bahadır) rada ju úplne dorazí! Neverník Alpay (Bülent Alkış) sa zrazu objaví u Songül (Selen Uçer) s veľkou kyticou, vytiahne kartu „Stále som tvoj manžel!“ a vášnivo ju pobozká... Azre sa zo Sergena (Sarp Akkaya) a všetkých jeho lží dvíha žalúdok. Neznesie, aby sa jej dotýkal, neverí mu už ani nos medzi očami. No najhoršie je, že si ten darebák zvolí tú istú taktiku ako všetci manželia jej podvádzaných klientok, a síce „najlepšie obrana je útok“! Sanem (Gökçe Eyüboğlu) nevychádza z údivu, keď po všetkých tých rokoch odhalí maminu (Sumru Yavrucuk) Achillovu pätu... Zúrivý Alpay klesne hlbšie než na pomyselné dno, keď si všetku zlosť a frustráciu vybije na Azre, navyše prakticky pred zrakmi celej jej právnej kancelárie. Erman (Erdal Küçükkömürcü) opatrne, a nie náhodou, nadhodí pred svojou novou obľúbenkyňou tému, o ktorej zatiaľ nevie - no rozhodne by mala.

Galéria

Vural (Fırat Altunmeşe) sa kráľovsky baví, keď sa mu malou ľsťou podarí nachytať Sanem. Škoda, že vzhľadom na okolnosti spolu nemôžu tráviť toľko času, koľko by si prial... Güneş samu seba nenávidí pre svoju večnú nerozhodnosť. Zrejme aj preto Sanem prekvapí dosť streleným spontánnym nápadom! Na veľkú radosť Süreyye sa nie nadarmo vraví, že odvážnemu šťastie praje - a zázraky sa, aspoň občas, skutočne stávajú. Keď Azra odhalí ďalšie Sergenovo klamstvo, nanešťastie jej cestu skríži akurát Yıldırım (Yiğit Kirazcı), ktorého opäť použije ako hromozvod. No tentoraz ju čaká nepríjemné vytriezvenie, pretože ako sa do hory volá...!

Nešťastný Faruk (Cevdet Arıcılar) zájde za Çolpan a zasvätí ju do svojho boľavého tajomstva. To, čo si naivne odmietal pripustiť, sa napokon naozaj stane - Sergen len a len vlastnou vinou stratí všetko, na čom mu kedy záležalo.

Sledujte v stredu, 7. februára, o 19.00!

To je znamenie... Nemôžem tomu uveriť - to je naša pieseň!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie