Güneş znova zabojuje o Yalınovo srdce. A tentoraz do toho dá úplne všetko

Láska totiž nie je niečo, do čoho sa dá ísť polovičato - je to buď všetko, alebo nič!

Sanem (Gökçe Eyüboğlu) a Vuralovi (Fırat Altunmeşe) jednému na druhom záleží stále viac a viac. Inak by sa určite nestreli na rande, ktoré mali dohodnuté oveľa skôr. Hysterka Eylül (Büşra Yılmaz) bez hanby zneužíva dcérku (Mila Kasarcı), aby dostala, čo chce. Sergen (Sarp Akkaya) si stále odmieta priznať, že jeho manželstvo je už minulosťou – že ho sám vlastnoručne pochoval. No je na smiech, ak si myslí, že sa svojej milenky Jale (Gökşen Ateş), ktorá už nemá čo stratiť, len tak zbaví. A až trestuhodne naivný, ak verí, že mu Azra (Gökçe Bahadır) odpustí... Çolpan (Sumru Yavrucuk) sa zúfalo snaží nedať najavo, ako hlboko ju ranilo Farukovo (Cevdet Arıcılar) priznanie. Elçin (Tuğçe Ersoy) naštve, keď jej Songül (Selen Uçer) aj s úrokmi vráti, čo jej sama urobila. Sanem sa podarí husársky kúsok, ktorým nedodAzre poriadne zavarí... Miray (Esma Yılmaz), žiaľ, ani len netuší, že jej nová známa „Azra“ je v skutočnosti niekto iný. Niekto veľmi, veľmi nebezpečný! Eylül urobí ďalšiu špinavosť, aby si pripútala Vurala...

Galéria

Z toho, že je nútená zrazu spolupracovať s manželom, je Azre na vracanie, no keďže ide o Songül, nemá na výber. Sanem prežije ráno ako z pekla. Po smutnom rozhovore s mamou ju totiž čaká ďalší, ešte boľavejší... S Vuralom. No Azra na tom nie je ani o chlp lepšie. Po všetkých zlých správach posledných dní ju ďalšia zrazí na kolená. Güneş (Tülin Ece) znova zabojuje o Yalınovo (Bertan Asllani) srdce. A tentoraz do toho dá úplne všetko. Láska totiž nie je niečo, do čoho sa dá ísť polovičato - je to buď všetko, alebo nič! Sergen a Yıldırım (Yiğit Kirazcı) aspoň na chvíľku zabudnú na vzájomnú antipatiu, keď zistia, že Ceylan (Deniz Gündoğdu) a Azre ide o život.

Aj keď sa zdá, že proti Eylül nemajú ani najmenšiu šancu, Sanem s Vuralom zrazu narazia na čudnú, no veľmi zaujímavú stopu. Azra získa mocný tromf v procese Berksoyovcov, no vôbec sa neteší. Akoby aj mohla...?

Sledujte vo štvrtok, 8. februára, o 19.00!

Naozaj ste o ničom nevedeli? Ale teraz to už chápete...

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie