Šokovaná Azra sa rozhodne zasvätiť Sanem do svojich plánov. Hra sa začína

Nik z nás totiž nie je ostrov. A každý sa, obzvlášť v ťažkých chvíľach, potrebuje niekomu zdôveriť, o niekoho sa oprieť.

Hoci Azra (Gökçe Bahadır) vie, čo jej výhra bude znamenať pre budúcnosť maminej (Sumru Yavrucuk) firmy, nemôže a nechce zradiť Songülinu (Selen Uçer) dôveru. Jedinou šancou Çolpan a Sanem (Gökçe Eyüboğlu) ako neskončiť na dlažbe tak zostáva presvedčiť toho tajnostkárskeho podliaka Alpaya (Bülent Alkış), aby predložil novú ponuku. Veci sa však nečakane ešte viac skomplikujú... S naozaj nečakaným rozuzlením. Azra sa rozhodne urobiť za svojím manželstvom so Sergenom (Sarp Akkaya) hrubú čiaru a o plánovanom rozvode povedať svojim najbližším ešte dnes večer. Ermanovu (Erdal Küçükkömürcü) obrovskú radosť z úspechu, na ktorý čakal prakticky celú svoju kariéru, po rozhovore s Azrou razom vystrieda ľútosť, no svojím spôsobom tiež rešpekt a... Áno, hrdosť. A zrejme aj preto urobí niečo, čím trojici dám Cevherových vyrazí dych - v tom najlepšom, ale zároveň i v najhoršom slova zmysle! Začína byť čoraz zjavnejšie, že Jale (Gökşen Ateş) sa neštíti žiadnej špinavosti, aby dosiahla svoje.

Galéria

Nik z nás nie je ostrov. A každý sa, obzvlášť v ťažkých chvíľach, potrebuje niekomu zdôveriť, o niekoho sa oprieť. Takže nečudo, že po Saneminom nečakanom priznaní sa šokovaná Azra rozhodne sestru zasvätiť do svojich plánov. Hra sa začína... Diablica Jale sa počas „terapie“ snaží sprosto vraziť klin medzi netušiacu Miray (Esma Yılmaz) a jej mamu. Po Erenovom (Rüzgar Doruk Özmil) školskom predstavení sa Azra so Sergenom zoznámia s rodičmi jeho spolužiaka Ilkera (Mehmet Aybars Kaya) – slávnou, veľmi chladne pôsobiacou speváčkou Melisou Tercanovou (Sinem Uslu) a jej naoko dokonalým manželom Korayom (Engin Hepileri)... V ich prípade však zdanie klame – a ešte ako!

Çolpan má čo robiť, aby prekročila svoj tieň a nepostarala sa o príšerný škandál, na ktorý by nik zo zúčastnených isto-iste nezabudol do konca života – čo je v Ermanovej prítomnosti výkon priam heroický...

Sledujte v piatok, 9. februára, o 19.00!

Veľmi ťa ľúbim... Urobím pre nás všetko, čo budem môcť. Sľubujem

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie